Prekių katalogas

DIUMORTIERITO PAKABUKAS

 • DIUMORTIERITO PAKABUKAS

  17 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus diumortieritas
  Matmenys
  11 x 24 x 33 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Natūralaus diumortierito mineralo pakabukas.

  Parduodamas kartu su virvele. Galima nešioti ir su grandinėle.

  Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis diumortierito pakabukas, kurį matote pirmoje nuotraukoje baltame fone.

  Virvelės galai yra palaidi, ilgis apie 85 cm. Pakabuką galima nešioti norimame aukštyje, tiek arti prie kaklo, tiek nuleistą žemai.

  Nuotraukose ant kūno vaizduojamas vienas iš daugelio tokios pačios rūšies pakabukų.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Apie Diumorteritą

  Diumortierito užduotis – atskleisti save ir visą supantį pasaulį, kaip vienos ir tos pačios Bendrosios Sąmonės produktą.
  Tai vienas iš ateities mineralų, galintis padėti proto valdomam žmogui lengviau priimti tai, ko protu paaiškinti neįmanoma. Taip be ypatingų šalutinių veiksnių atveriamas naujas supratimo, o gal net ir suvokimo sluoksnis.

  Priėmimas, skatinamas diumortierito, ramus ir aiškus, be ypatingų filosofijų ir išmąstymų. Tai tiesiog dabar daugelio vartojamas posakis „taip jau yra“.
  Jis skatina pozityvų gyvenimo požiūrį, suteikia valios ir pasitikėjimo sunkiomis aplinkybėmis, padeda kontroliuoti savo gyvenimą, į viską žvelgiant ramiau ir paprasčiau.

  Ramina operacijos baimę, netikrumą, paranoją, paniką, žadina vidinį lengvumą. Depresijos metu, ypač po sunkios netekties ar streso, kaip ir itin užsidariusiems žmonėms padeda išsikalbėti, todėl gali būti taikomas psichoterapeutų. Mažina garbėtrošką, užspaustą pyktį, susikaupusį perdėtai valdantis. Padeda įžvelgti kitų primestas mentalines programas ir iš jų išsilaisvinti.

  Kaip pagalbinė priemonė gali būti naudojama, gydant priklausomybes. Racionaliems ir kategoriškiems pamažu padeda tapti lankstesniais ir žaismingesniais.

  Vaikams ir jaunimui skatina norą mokytis, stiprina imuninę sistemą bei padeda nepasiduoti kitų įtakai.

  Mokslo vyrams padeda nebūti dogmatais, o priimti ir kitų tiesas. Todėl šį akmenį galima būtų vadinti įvairiapusiškumo akmeniu.
  Naudingas lektoriams, kad jie lengviau ir paprasčiau pateiktų reikalingą medžiagą, skatindami platesnį mąstymą.

  Puikus dirbantiems komunikacijos sferoje, nes padeda įsiklausyti į pašnekovą, ramiai ir neįžeidžiai išdiskutuoti aštrias temas. Šiuo atveju jį galima vadinti diplomato akmeniu. Tad parankus, mėgstantiems ginčytis, prisiimantiems teisuolio ar mokytojo vaidmenį. Trumpai tariant visiems tiems, kieno Merkurijus asmeniniame horoskope pažeistas.

  Plačiau apie Diumortierito mineralą galite skaityti skiltyje  DIUMORTIERITAS.