Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

CHRIZOPRAZO PAKABUKAS

 • CHRIZOPRAZO PAKABUKAS

  24 
  30  Sutaupykite 6 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus chrizoprazas
  Matmenys
  6 x 19 x 27 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Natūralaus chrizoprazo mineralo pakabukasparduodamas kartu su virvele. Galima nešioti ir su grandinėle. Virvelės ilgis yra apie 85 cm, todėl pakabuką galima nešioti norimame aukštyje. Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis chrizoprazo pakabukas, kurį matote nuotraukose. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Chrizoprazą

  Chrizoprazas skatina nuoširdumą, viltį, asmeninį įžvalgumą ir intuiciją. Šis akmuo padeda išlaisvinti kūrybiškumą, talentus, skatina ištikimybę ir atsidavimą veiklai, asmeniniams santykiams. Su chrizoprazu naujos situacijos atrodys aiškesnės, jis padės plėtoti verslą, santykius ir nugalėti neįveikiamas kliūtis. Jis skatina permainas, atidumą ir padeda atskirti kas tikra ir realu, nuo to, kas netikra ir nereikalinga.

  Chrizoprazas nemėgsta tinginių ir įtarių žmonių, jų dėvimas praranda nepakartojamą žalumą ir tamsėja. Tai išradėjų akmuo, mylintis ieškančius naujovių, svajojančius įgyvendinti naujus projektus. Mąstytojams ir žmonėms, turintiems stiprią intuiciją, reikėtų nešioti sidabrinį žiedą su chrizoprazu ant mažojo piršto.

  Chrizoprazas vadinamas žmogaus vidinio pasaulio akmeniu. Padeda atrasti ramybę, dvasinę pusiausvyrą, suteikia džiaugsmo ir pasitenkinimo. Nugali pasipūtimą arba atvirkščiai - padeda įveikti savęs menkinimą, nevisavertiškumo kompleksą, garantuoja sėkmę versle ir asmeniniame gyvenime.

  Chrizoprazas trukdo pykčio proveržiams, nereikalingoms ir tuščioms kalboms, nutraukia slegiančias mintis ir pasikartojančias idėjas. Jis pripildo širdį atlaidumo, atgaivina jausmus, suteikia saugumo ir pasitikėjimo. Palengva, padedant akmeniui, išsilaisvinama iš negatyvios patirties, atgaunama gera nuotaika ir tampama nepriklausomu nuo praeities pasekmių. Su chrizoprazu priimame save tokius kokie esame. Jis padeda gerai jaustis bet kokioje aplinkoje, moko nekreipti dėmesio į moralinius ar fizinius trūkumus. Šis akmuo stimuliuoja sklandžią kalbėseną, taktą, mentalinį sumanumą ir išmintį, pripildo gyvenimą ramybės ir stiprybės. Tinka, kai jaučiamės užkoduoti ar kitaip paveikti aplinkinių, ypač vaikams, kai persekioja įvairios manijos.

  Chrizoprazas subalansuoja vyrišką ir moterišką energijas, išvalo energetinius centrus (čakras), padeda lengvai prisitaikyti prie naujų sąlygų ar naujos vietos. Šį akmenį patartina nešioti ilgą laiką.

  Plačiau apie Chrizoprazo mineralą galite skaityti skyrelyje  CHRIZOPRAZAS.