Prekių katalogas

CHRIZOKOLOS PAKABUKAS (STAMBUS)

 • CHRIZOKOLOS PAKABUKAS (STAMBUS)

  35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūrali chrizokola
  Matmenys
  20 x 30 x 40 mm
  Apdirbimas
  nenugludinta
 • Natūralaus (nedažyto!) chrizokolos mineralo pakabukas. Gan stambus.

  Parduodamas kartu su virvele, galima nešioti ir su grandinėle.

  Užsisakę gausite būtent šį pakabuką, kurį matote nuotraukose.

  Virvelės galai yra palaidi, ilgis apie 85 cm. Pakabuką galima nešioti norimame aukštyje, tiek arti prie kaklo, tiek nuleistą žemai.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Apie Chrizokolą

  Chrizokola suteikia gerumo, tolerancijos, užuojautos, kantrybės, padeda matyti save iš šalies, ramiai priimti naujoves, mažina nervingumą ir irzlumą, skatina neutralumą ir minčių aiškumą, neutralizuoja liūdesį ir kaltės jausmą. Išlygina emocijas, ramina vidinį spaudimą, atsiradusį dėl pykčio ar rūpesčio.

  Jaunimui suteikia brandumo, saugo nuo lengvabūdiškumo. Vyrams padeda būti jautresniais, moterims – labiau išvystyti moteriškus aspektus: supratimą, užuojautą, motiniškumą. Būtinas feministėms.

  Chrizokola sutaiko širdį su protu, kas padeda susitaikyti su savimi ir aplinka. Tai taikos akmuo, skatinantis veikti pasirinkta kryptimi. Padeda išsiskleisti asmenybei, atsikratyti šablonų ir mechaniškų reakcijų.

  Naudojamas aiškiaregystei, kad pažvelgti į praeitį ar ateitį ir panaudoti tą informaciją konstruktyviai. Labai tiks tiems, kurie "prarado žemę po kojomis" (dėti ant 1 ar 2 čakros).  

  Plačiau apie Chrizokolos mineralą skaitykite informaciniame skyrelyje  CHRIZOKOLA.