Prekių katalogas

AMETISTO PAKABUKAS

 • AMETISTO PAKABUKAS

  20 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus ametistas
  Matmenys
  19 x 23 x 28 mm
  Apdirbimas
  nenugludintas
  Metalas
  netaurusis
 • Natūralaus nešlifuoto ametisto mineralo pakabukasParduodamas kartu su virvele, galima nešioti ir su grandinėle.

  Virvelės galai yra palaidi, ilgis apie 85 cm. Pakabuką galima nešioti norimame aukštyje, tiek arti prie kaklo, tiek nuleistą žemai.

  Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis ametisto pakabukas, kurį matote nuotraukose.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".  

  Apie Ametistą

  Tai transformacijos, vidinės laisvės, dvasios išsiskleidimo ir alchemijos akmuo.  Padeda suderinti dvasią ir materiją, bei suvokti atsakomybę už save, kitus ir savo Sielą. Skatina daugiau pasitikėti savo aukštesniuoju ,,Aš’’, toliaregiškiau įžiūrėti ir spręsti savo problemas.  Puikiai padeda susikoncentruoti, skatina analitinius sugebėjimus, minčių aiškumą, gerina atmintį. Akmuo stiprina valią ir saugo dvasinius ryšius, suteikia daugiau harmonijos ir šilumos, padeda atsisakyti iliuzijų, surasti ,,aukso vidurį’’. Padeda atsisakyti blogų įpročių, alkoholio. 

  Ametistas saugo išvykose, padeda susikaupti vairuotojams kelionėje, mokiniams ir studentams prieš sunkias pamokas ir egzaminus, nuveja sunkias mintis, gerina atmintį. Puikus akmuo meditacijoms, intuicijai skatinti, trečiosios akies atvėrimui. Suteikia apsaugą nuo negatyvių energijų.

  Plačiau apie Ametisto mineralo poveikį skaitykite skyrelyje/galerijoje  AMETISTAS.