Prekių katalogas

AMAZONITO PAKABUKAS

 • AMAZONITO PAKABUKAS

  25 
  39  Sutaupykite 14 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus amazonito mineralas
  Dydis
  8 x 10 x 27 mm
  Forma
  nugludintas, kristalo formos
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus amazonito mineralo, turi kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Amazonitą

  Amazonitas ramina ir apvalo nuo neigiamų energijų, gesina vidinius prieštaravimus, skatina harmonijos ir ramybės jausmą. Pagal M.Giengerį, amazonitas padeda išsilaisvinti iš minties, jog esate tik žaisliukas likimo rankose ir skatina imti savo gyvenimą pačiam į rankas.

  Amazonitas išlygina nuotaikų kaitą, mažina liūdesį, susivaržymus ir skatina pasitikėjimą Dievu. Jis padeda spręsti problemas remiantis ir intuicija ir protu.

  Amazonitas harmonizuoja astralinį ir mentalinį kūnus, suaktyvina 3 ir 4 čakras, sužadina gyvenimiškąją jėgą, stiprina visus meridianus.

  Ypač tinka nervų sistemos pakenkimams tvarkyti ir išlaisvinti tas blokuotas energijas, kurios neigiamai veikia nervus. Amazonitas reguliuoja medžiagų apytakos sutrikimus, kepenų veiklą, stiprina nervus. Jį gali nešioti sergantys smegenų ligomis. Harmonizuoja hipofizio ir tymuso veiklą, ramina širdies nusiskundimus. 

  Plačiau apie Amazonito mineralą galite skaityti skyrelyje  AMAZONITAS.