Prekių katalogas

AMAZONITO PAKABUKAS

 • AMAZONITO PAKABUKAS

  17 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus amazonitas
  Matmenys
  9 x 20 x 32 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus amazonito mineralo. 

  Parduodamas kartu su virvele.

  Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis amazonito pakabukas, kurį matote pirmoje nuotraukoje baltame fone.

  Virvelės galai yra palaidi, ilgis apie 85 cm. Pakabuką galima nešioti norimame aukštyje, tiek arti prie kaklo, tiek nuleistą žemai.

  Nuotraukose ant kūno vaizduojamas vienas iš daugelio tokios pačios rūšies pakabukų.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais.

  Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Apie Amazonitą

  Amazonitas ramina ir apvalo nuo neigiamų energijų, gesina vidinius prieštaravimus, skatina harmonijos ir ramybės jausmą. Pagal M.Giengerį, amazonitas padeda išsilaisvinti iš minties, jog esate tik žaisliukas likimo rankose ir skatina imti savo gyvenimą pačiam į rankas.

  Amazonitas išlygina nuotaikų kaitą, mažina liūdesį, susivaržymus ir skatina pasitikėjimą Dievu. Jis padeda spręsti problemas remiantis ir intuicija ir protu.

  Amazonitas harmonizuoja astralinį ir mentalinį kūnus, suaktyvina 3 ir 4 čakras, sužadina gyvenimiškąją jėgą, stiprina visus meridianus.

  Ypač tinka nervų sistemos pakenkimams tvarkyti ir išlaisvinti tas blokuotas energijas, kurios neigiamai veikia nervus. Amazonitas reguliuoja medžiagų apytakos sutrikimus, kepenų veiklą, stiprina nervus. Jį gali nešioti sergantys smegenų ligomis. Harmonizuoja hipofizio ir tymuso veiklą, ramina širdies nusiskundimus. 

  Plačiau apie Amazonito mineralą galite skaityti skyrelyje  AMAZONITAS.