Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

RINKINYS VANDENIUI VAIKAMS IR JAUNIMUI

 • RINKINYS VANDENIUI VAIKAMS IR JAUNIMUI

  14 
  20  Sutaupykite 6 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralūs mineralai: avantiūrinas, agatas, kalcitas, jaspis, sodalitas
  Matmenys
  apie 15 x 20 x 25 mm
  Svoris
  apie 50 g
  Apdirbimas
  nugludinti akmenėliai
 • Natūralių akmenėlių rinkinys vandeniui, skirtas vaikams ir jaunimui. Komplektą sudaro žaliojo avantiūrino, sodalito, raudono jaspio, geltonojo kalcito ir klasikinio rusvo agato mineralai (visų akmenukų po 1 vnt.). Tai puikiai suderintas akmenų rinkinys, kurio vandenį gali vartoti mokyklinio amžiaus vaikai, paaugliai bei studentai.

  Vienas iš būdų mineralų energijai pasiimti - tai geriamasis vanduo su pasirinktais akmenimis. Pasigaminti mineralų vandenį visai nesudėtinga. Akmenukai dedami į stiklinį ąsotį su geriamuoju vandeniu ir laikomi jame. Kas savaitę patartina akmenėlius "atgaivinti, atnaujinti", t.y. nuplauti nuo jų vandens nuosėdas ir pakrauti.

  Sodalitas padeda vaikams susikaupti ir geriau mokytis, skatina koncentraciją bei loginį mąstymą. Geltonas kalcitas padeda į viską žvelgti pozityviau, stiprina pasitikėjimą savimi, teigiamą požiūrį į save ir aplinkinius, gerina atmintį, skatina savirealizaciją, t.y. kryptingą savo gabumų panaudojimą. Jaspis stiprina valią bei padeda išlaikyti emocinį stabilumą, skatina koncentraciją, turi “įžeminantį” efektą - sulaiko nuo skrajojimo padebesiais. Rusvasis agatas sustiprina saugumo jausmą, mažina įtampą, padeda išlaikyti vidinį stabilumą bei suteikia racionalumo, praktiškumo, mokymosi iš patirties. Žaliasis avantiūrinas ramina užspaustas baimes, atpalaiduoja emocijas, stiprina vidinį džiaugsmą, didina toleranciją, skatina meilę gyvenimui, kūrybingumą, motyvuoja veikti. Tai vienas iš akmenų, kuris padeda pažinti netikrus draugus.

  Svarbi sąlyga: mineralus, kuriuos nusprendėte vartoti vandeniui, nebenaudokite jokiems kitems tikslams, vadinasi, nenešiokite, nelaikykite rankoje ir nedėkite ant skaudamų vietų. Tam jau reikia turėti kitus akmenukų egzempliorius.