Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

ŽALIO BERILO SMARAGDO BŪGNINUKAI

 • ŽALIO BERILO SMARAGDO BŪGNINUKAI

  Svoris Kaina Pirkti
  11 - 15 g
  3 
  6  Sutaupykite 3 
  Į krepšelį  
  16 - 20 g
  350
  7  Sutaupykite 350
  Išparduota. Susisiekite
  2 g
  150
  3  Sutaupykite 150
  Išparduota. Susisiekite
  21 g
  4 
  8  Sutaupykite 4 
  Išparduota. Susisiekite
  3 - 5 g
  2 
  4  Sutaupykite 2 
  Į krepšelį  
  6 - 10 g
  250
  5  Sutaupykite 250
  Į krepšelį  
  Akmuo
  100% natūralus žalio berilo (smaragdo) mineralas
  Apdirbimas
  nugludinti gabalėliai
 • Natūralaus žalio berilo (smaragdo) mineralo būgninukai. Kainos nurodytos už vieną akmenėlį. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje smaragdo būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų pagal pasirinktą svorį (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.  

  Apie Smaragdą

  Juvelyrinės kokybės smaragdai yra sodriai žalios splavos ir skaidrūs, o neturintys juvelyrinės kokybės yra neskaidrūs ir ne tokie išvaizdūs.

  Smaragdas yra akmuo įkvėpėjas, sužadinantis gyvenimo džiaugsmą ir palaimą. Smaragdas padeda naujai “įkvėpti” gyvenimą, atgimti kaip “feniksui iš pelenų” ir visiškai atsinaujinti. Jis kaip ir visi berilai, priklauso sielos budimo temai. Skatina vidinės šviesos pasirinkimą ir jos išsiskleidimą savo darbuose bei gyvenime.

  Smaragdas yra šeimyninės laimės, sėkmingos meilės ir ištikimybės akmuo. Jis stiprina tarpusavio santykius, bendravimą, partnerystę ir draugystę. Laukiantiems meilės padeda pritraukti giminingą sielą, tai idealios santuokos akmuo. Smaragdas padeda išlaikyti santykių pusiausvyrą, skatina permainas ir pastovų atsinaujinimą. Jis atveria širdį, nuramina emocijas, pripildo fizinį, emocinį ir mentalinį kūną harmoningos energijos ir išlaisvina iš negatyvios patirties, skaudžių išgyvenimų, ypač susijusių su nelaiminga ir nesėkminga meile. Naudojantis smaragdu atsigauna ir sustiprėja fizinis kūnas, veiksmuose ir poelgiuose atsiranda daugiau pozityvumo, gyvenimas darosi produktyvesnis ir vis dažniau aplanko sėkmė.

  Šis akmupo stiprina charakterį ir kantrybę, ištikus bėdai padeda ją nugalėti. Jis skatina visišką atsinaujinimą ir jėgų susigrąžinimą, o po didelių išbandymų ar ligos padeda atsistatyti fiziškai ir dvasiškai. Smargadas sustiprina gebėjimą naudotis visais teikiamais gyvenimo malonumais, gyventi gausoje ir santarvėje su savimi ir supančiu pasauliu. Tai yra mentalinio aiškumo ir vidinio žinojimo akmuo. Smaragdas stirpina vidinę išmintį, įžvalgumą, iškalbingumą, išraišką, praplečia vaizduotę, moko svajoti ir įgyvendinti savo svajones.

  Jis ypač naudingas dirbant kolektyve, rengiant seminarus, dirbant su didele grupe, nes skatina tarpusavio bendradarbiavimą. Pritraukia tikrus draugus ir bendraminčius, stiprina bendraminčių ir giminingų sielų ryšį. Taip pat stiprina minties ir žodžio galią tų, kurie moka tuo teisingai naudotis. Skatina gilių maldų išsipildymą, stiprina telepatinį ryšį su šio ir Šviesos pasaulių gyventojais. 

  Tai idealus mineralas meditacijose. Padeda suvokti giluminę maldos reikšmę ir gerina jos kokybę. 

  Plačiau apie Smaragado mineralą skaitykite skyrelyje  SMARAGDAS.