Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-08-01 dėl sveikatos sutrikimų. Nuoširdžiai atsiprašome.

RAUSVOJO OPALO BŪGNINUKAI

 • RAUSVOJO OPALO BŪGNINUKAI

  450
  9  Sutaupykite 450
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Akmuo
  100% natūralus opalo mineralai
  Matmenys
  apie 15 x 22 x 23 mm
  Apdirbimas
  nugludinti gabalėliai
 • Apie prekę

  Natūralaus rausvojo opalo mineralo būgninukai. Kaina nurodyta už 1 vnt. Šie akmenėliai nebuvo fotografuoti atskirai, užsisakius, išsiųsime bet kurį iš jų.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažytinekaitintineapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Opalą

  Opalų tema - atskyrimas. Kiekviena jo rūšis savaip veda prie vidinio, o paskui prie išorinio Gėrio ir Blogio, o per tai Tikra nuo Netikra atskyrimo, skatindamas eiti savo keliu. Vadinasi, jo visapusiškos pagalbos gali sulaukti tas, kuris jau pasirinko tarp savo Šviesos ir Tamsos, kuris nebesipainioja vertybėse, todėl skiria tai, kas Tikra, nuo to, kas Netikra, todėl žino savo kelią ir juo eina.

  Be abejonės, opalų šeimoje yra tų, kurie padeda tiems, kurie pradeda savo Kelią ir siekia tai daryti išmintingai, bandydami suvokti, kuris iš daugybės kelių yra jų. Čia į pagalbą ateina Andų opalai.

  Besiblaškantiems ir nelinkusiems ieškoti to blaškymosi priežasčių savo viduje, opalai prišauks dar didesnį chaosą, dar daugiau pasirinkimo situacijų ir aiškiai iškels vidines bėdas į paviršių. Deja, nešiojantys opalą šio tipo žmonės, linkę bėdas matyti kituose... todėl jiems jis gali tapti pavojingas.

  Paprastieji opalai, kuriems priklauso ir Andų opalai, šalutinių veiksnių turi mažiau, todėl juos gali nešioti visi, kurie nori pabandyti, ar jiems apskritai tiktų opalas, taip pat tie, kurie paskendę nuolatinėse abejonėse ir dvilypėse situacijose, todėl norėtų pradėti mokytis atskyrimo pamokų. Kartu jie paskatins kūrybingumą ir lengvumą renkantis.

  Informacija pateikta pagal A. Ilgevičienės knygą "Raktas į akmenų karalystę". Dar papildomos informacijos apie Opalo mineralą ir jo rūšis galite rasti skyrelyje AKMENŲ APRAŠYMAI.