PITERZITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 18 x 26 mm, nugludintas.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus piterzito mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. 

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Piterzitą

  Piterzitas labai sustiprina energinį lauką, jį išvalo, tokiu būdu padėdamas kurti pokyčius. Padeda atsikratyti nepageidaujamų įpročių ir neigiamo gyvenimo būdo. Mineralas turi stiprią vibraciją ir sukuria energetinį ryšį su žmogaus gilesniuoju dvasiniu vidiniu "aš".

  Dažnai naudojamas šamaniškose kelionėse, taip pat padeda įsisamoninti, jog jūs esate dvasinė būtybė.

  Akmuo padeda sekti dvasiniu vedimu ir leidžia pamatyti dabartinę situaciją gerokai plačiau, atverdamas didesnius horizontus. 

  Sustiprina vaizduotės galią, galią svajoti, kurti gražias vizijas bei idealus.