Prekių katalogas

OKEANINIO AGATO/JASPIO PAKABUKAS

 • OKEANINIO AGATO/JASPIO PAKABUKAS

  36 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus okeaninio agato/jaspio mineralas
  Matmenys
  8 x 20 x 30 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus okeaninio agato/jaspio mineralo, parduodamas kartu su virvele. Galima nešioti ir su grandinėle. Virvelės ilgis yra apie 85 cm, todėl pakabuką galėsite nešioti norimame aukštyje, tiek žemai, tiek aukštai. Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis pakabukas, kurį matote nuotraukose.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Okeaninį Agatą/Jaspį

  Okeaninio agato paskirtis – padėti žmogui priimti save čia, Žemėje, ir išreikšti savo paskirtį taip, kaip jis geriausiai tai dabar gali padaryti. Tas, kuris nešiodamas šį agatą ima sąmoningai keistis, būsenos gerėja greičiau, kaip ir ligos ima rimti. Jei tokį agatą nešioja žmogus, kuris keistis nesiruošia, jis taip pat padeda, tik lėčiau. Tam tikslui okeaninio agato (nuo 8 ir daugiau ct) pakabutis gali būti nešiojamas ant imuninės sistemos centro. Tinka apyrankė ar karoliai.

  Jis puikiai tiks tiems, kurių užimamos pareigos verčia daug bendrauti ir priiminėti sprendimus. Nešiodami šį agatą, tapsite išmintingesniu, rims pyktis, impulsyvumas, ambicijos, pradėsite mokytis išklausyti ir kitų nuomonę.

  Kūrybinės sferos darbuotojams okeaninis agatas padės semtis įkvėpimo ne iš savo emocijų, bet iš gamtos. Kūryba taps brandesne ir pilnatviškesne.

  Turintys bendravimo problemų gali nešioti pakabutį ant komunikacijos arba imuninės sistemos centro. Tinka visiems, nepriklausomai nuo Zodiako ženklo, lyties, amžiaus. Dvasiniams ieškotojams ir ezoterikams jis pravers, kad nepasiklysti ezoterikos džiunglėse, o surasti jose savo tikrąjį takelį. Jį suradusiems – padės jame išsilaikyti, neatitrūkstant nuo žemiško gyvenimo ir nepametant galvos. Jie gali, jei nori, nešioti jį kartu su kalnų krištolu.

  Plačiau apie Aagato mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skiltyje  AGATAS.