Prekių katalogas

APATITO BŪGNINUKAI

 • APATITO BŪGNINUKAI

  Svoris Kaina Pirkti
  11 - 15 g
  5 
  Į krepšelį  
  16 - 20 g
  7 
  Į krepšelį  
  21 - 30 g
  9 
  Į krepšelį  
  4 - 6 g
  2 
  Į krepšelį  
  7 - 10 g
  3 
  Į krepšelį  
  Akmuo
  100% natūralus apatitas
  Apdirbimas
  nugludinti gabalėliai
 • Natūralaus apatito mineralo būgninukai. 

  Kaina nurodyta už 1 vnt., t.y. už vieną akmenėlį.

  Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje apatito būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitintineapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Apie Apatitą

  Apatitas stiprina meilę sau, supančiam pasauliui, parodo, kur slypi vidinės gydomosios galios, ugdo intelektą, skatina dvasinį tobulėjimą ir padeda išsilaisvinti iš negatyvių minčių ir patirčių.
  Šio mineralo energija pagreitina asmenybės augimą, mažina išorinį aplinkos poveikį, skatina motyvaciją ir bendradarbiavimą, padeda gyventi pilnavertį gyvenimą. Apatitas padeda susidoroti su apatija, irzlumu, agresija, išsklaido emocinę painiavą, skatina greičiau įveikti iškilusias gyvenimiškas krizes.

  Šis akmuo sužadina gyvybinę energiją, padeda išspręsti finansines problemas, skatina keisti požiūrį į susidariusią situaciją. Apatitas padeda lengviau pažinti save, pasiekti pusiausvyrą tarp proto ir širdies, stiprina intuiciją, sąmoningumą ir valią. Tai yra akmuo, padedantis įsisavinti žinias (ypač humanitarinių mokslų srities). Apatitas subalansuoja In ir Jan energijas (moterišką ir vyrišką), sustiprina Kundalini energijos tekėjimą. Meditacijos metu padeda išsilaisvinti iš negatyvių minčių bei sustiprina vidinę taiką ir ramybę. Apatitas padeda ugdyti ir stiprinti telepatinius gebėjimus. Tai akmuo, kuris padeda įveikti ypatingai sudėtingas situacijas ir išlikti stipriam, nenusivylusiam gyvenimu. 

  Plačiau apie Apatito mineralą galite skaityti skyrelyje  APATITAS.