ŽALIO BERILO (SMARAGDO) PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  39 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus žalias berilas
  Matmenys
  10 x 11 x 23 mm
  Apdirbimas
  pailgas šešiakampio formos
  Metalas
  sidabras 925
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus žalio berilo (smaragdo) mineralo, turi sidabrinę kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Pakabukas parduodamas be grandinėlės. 

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.
    

  Apie Smaragdą

  Smaragdo funkcija – pritraukti aukštųjų jėgų paramą bet kuriai komunikacijos formai, tarnaujančiai esminiams Visatos principams: Meilei, Tiesai ir Evoliucijai. Todėl, kuo labiau žmogus stengiasi gyventi pagal aukščiau paminėtus principus, tuo daugiau jam gali atverti smaragdas. Kuo labiau jis jiems nusižengia, tuo rimčiau smaragdas jam į tai nurodys.

  Todėl, tiems, kurie netiki Dvasia, geriau rinktis žalius turmalinus, derinančius ir dvasinę ir materialiąją puses.
  Sąžiningai gyvenančiam savo gyvenimą ir tikinčiam Dvasia žmogui, smaragdas padės atsirinkti draugus, tiesą nuo netiesos, tikra nuo netikro, skatins šeimininko sielai naudingus kontaktus.

  Lengviau bus skaityti siunčiamus ženklus. Laukiantiems meilės ir jau įveikusiems savo egocentrizmą, jis pritrauks giminingą sielą.
  Jis tinka visiems, dirbantiems su rašytu arba tariamu žodžiu (su sąlyga, jei esate sąžiningi). Menininkams, atsidavusiems Gėrio idėjai, pritraukia tikrąjį Įkvėpimą (sakoma, jog smaragdą turėjo W. von Gėtė ir J. S. Bachas).

  Smaragdo poveikis stiprėja, žmogui pradedant ieškoti savęs ir savo Paskirties. Jis nereikalingas, siekiančiam galių ar jėgos, kad veikti kitus. Šie žmonės patirs painiavą ir chaosą. Apskritai, berilai dirba ne su poveikiu kitiems, o skatina stiprybę savyje, ateinančią radus save ir vykdant savo tikrąjį Pašaukimą. Būtent tuo žmogus tampa neįveikiamas.

  Tikriesiems ieškotojams smaragdas atvers naujus pažinimo klodus, ženklais nubrėš Kelią, atrinks bendražygius, padės nesiblaškant eiti pasirinkta kryptimi, skatins tvirtumą, užtikrintumą savo jėgomis ir Dvasinių Vedlių parama. Išsikristalizuos Dvasinio Vedlio, kuris nebūtinai turi fizinį kūną, pozicija žmogaus gyvenime.

  Bet kurios dvasinės krypties atstovui skatins sąmoningą atsidavimą savai krypčiai arba padės rasti savąją, jei tikroji dar nebuvo rasta. Ramina fanatizmą, abejones, blukina senas mentalines programas, skatindamas tikrumo paiešką. Padeda įveikti Tikėjimo krizes ir išbandymus, stiprina maldos poreikį ir kokybę. 

  Žalias berilas (ne smaragdas) veikia kiek silpniau. Skirtumas tas, kad smaragdą nešiojantis griežčiau atsako už savo mintis, žodžius ir poelgius, o žalias berilas tą atsakomybę gali kiek pristabdyti, nors ženklus ir siunčia, kad ir švelnesnius. Jis taip pat tiks giminingos sielos paieškai. 

  Plačiau apie Smaragdo mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.