ŽALIO BERILO (SMARAGDO) GABALĖLIS

 • Kraunamos nuotraukos
  25 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus žalio berilo (smaragdo) mineralas
  Matmenys
  20 x 30 x 40 mm
  Apdirbimas
  neapdorotas natūralus gabalėlis
 • Apie prekę

  Natūralaus žalio berilo (smaragdo) neapdorotas gabalėlis. Nejuvelyrinės kokybės.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Smargadą

  Legendose apie smaragdą rašoma, kad pažiūrėjus į jį širdyje darosi giedra, palietus šį akmenį ištirpsta liūdesys ir skausmas, širdis tarsi numeta pančius ir pradeda plakti meilės ritmu. Niekas taip nepraskaidrina nuotaikos kaip smaragdas. Jis pripildo širdį pakilios meilės energijos, apsiniaukęs dangus pasidaro giedras, nes užplūsta nepaprasto gėrio banga, sužadindama visą kūną. Visa žmogaus esybė prispildo jėgos, visos kliūtys išnyksta. Pajunti savyje nepaprastą galią, norisi džiaugtis, mylėti ir atrodo, kad gali nuversti visus kalnus, kurie tau pastojo kelią.

  Smaragdas yra akmuo įkvėpėjas, sužadinantis gyvenimo džiaugsmą ir palaimą. Smaragdas padeda naujai “įkvėpti” gyvenimą, atgimti kaip “feniksui iš pelenų” ir visiškai atsinaujinti. Jis kaip ir visi berilai, priklauso sielos budimo temai. Skatina vidinės šviesos pasirinkimą ir jos išsiskleidimą savo darbuose bei gyvenime.

  Smaragdas yra šeimyninės laimės, sėkmingos meilės ir ištikimybės akmuo. Jis stiprina tarpusavio santykius, bendravimą, partnerystę ir draugystę. Laukiantiems meilės padeda pritraukti giminingą sielą, tai idealios santuokos akmuo. Smaragdas padeda išlaikyti santykių pusiausvyrą, skatina permainas ir pastovų atsinaujinimą. Jis atveria širdį, nuramina emocijas, pripildo fizinį, emocinį ir mentalinį kūną harmoningos energijos ir išlaisvina iš negatyvios patirties, skaudžių išgyvenimų, ypač susijusių su nelaiminga ir nesėkminga meile. Naudojantis smaragdu atsigauna ir sustiprėja fizinis kūnas, veiksmuose ir poelgiuose atsiranda daugiau pozityvumo, gyvenimas darosi produktyvesnis ir vis dažniau aplanko sėkmė.

  Šis akmupo stiprina charakterį ir kantrybę, ištikus bėdai padeda ją nugalėti. Jis skatina visišką atsinaujinimą ir jėgų susigrąžinimą, o po didelių išbandymų ar ligos padeda atsistatyti fiziškai ir dvasiškai. 

  Jis skatina pasirinkimo teisę ir laisvę, iškelia į paviršių situacijas, kurios yra taisytinos, atgyvenusios ir trukdo progresuoti. Smargadas padeda įgyvendinti svarbiausius gyvenimo projektus ir tai, kas atneš didžiausios naudos tiek materialiai, tiek dvasiškai. Sąžiningai gyvenančiam savo gyvenimą ir tikinčiam Dvasia žmogui, smaragdas padės atsirinkti draugus, tiesą nuo netiesos, tikra nuo netikro, skatins šeimininko sielai naudingus kontaktus.

  Jis ypač naudingas dirbant kolektyve, rengiant seminarus, dirbant su didele grupe, nes skatina tarpusavio bendradarbiavimą. Pritraukia tikrus draugus ir bendraminčius, stiprina bendraminčių ir giminingų sielų ryšį. Taip pat stiprina minties ir žodžio galią tų, kurie moka tuo teisingai naudotis. Skatina gilių maldų išsipildymą, stiprina telepatinį ryšį su šio ir Šviesos pasaulių gyventojais. 

  Tai idealus mineralas meditacijose. Padeda suvokti giluminę maldos reikšmę ir gerina jos kokybę.

  Plačiau apie Smaragdo mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skiltyje  SMARAGDO APRAŠYMAS.