VARIO GABALĖLIS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Natūralus vario grynuolio gabalėlis. 

  Gabalėlio dydis: 2 x 12 x 15 mm 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.      

  Apie Varį

  Varis – Veneros metalas, todėl jis suaktyvina šios planetos savybes: ramybę, atsipalaidavimą, natūralumą, nuoširdumą, tikrumą, harmoniją ir pilnatvės pojūtį. Į harmoniją veda tikrumas, atsirandantis tuomet, kai emocijos ir protas susitaria, vadinasi, nurimsta.

  Varis palaiko taikdario neutralumą, padedantį objektyviai įvertinti situaciją, neįsijaučiant į vienos ar kitos pusės reakcijas ir reikalavimus. Harmoningas neutralumas suteikia ramaus tvirtumo, atskiriant, kur tiesa, o kur melas, kur tikra, o kur - suvaidinta, kas priklauso Jūsų keliui, o kas – norima Jums įpiršti. Tokioje būsenoje yra žymiai lengviau priimti tai, ko negalite pakeisti, tačiau aktyviai ir kryptingai įsijungti į tai, ką pakeisti norite ir galite. Jis padeda ramiai ir taikiai išspręsti kylančius konfliktus, įžvelgiant juose savo klaidas, neteisiant kitų, išlaikant toleranciją net kebliausiose situacijose.

  Varis padeda išlaikyti savo vidinį ritmą net didžiausių stresų ir aktyviausių darbų metu. Todėl jis labai reikalingas tiems, kurie nuolatos pervargsta persidirbę ar neišsimiegoję. Užtenka apie 10 minučių palaikyti jį reikiamoje rankoje, kad jis nuramintų net labiausiai įdirgusią nervų sistemą, emocingas reakcijas, įkyrias mintis, stabilizuotų kraujo spaudimą ir širdies ritmą. Ypač tam tinka vario rutuliukai.

  Vario vibracija moko džiaugtis, vėl atrasti viltį, įžvelgti ir priimti grožį, skatina estetiką ir vidinę kultūrą, sveiką fantaziją ir kūrybingumą. Kadangi jis atpalaiduoja raumenis, nervų sistemą, todėl dingsta vidinė įtampa, kuri transformuojasi į vidinės laisvės pojūtį. Todėl šiuo atveju jis ypač naudingas žmonėms, mėgstantiems kurtis išankstines nesėkmių programas: “man visados šitaip“, „negi kas nors gali būti gerai?“, „sėkmės nėra, laimės taip pat“ ir t. t.

  Nors po 10-15 min, dienoje palaikyti vario rutuliuką rankoje ar nešioti vario papuošalus reikėtų žmonėms su pažeista arba silpna Venera, ypač tuomet, kai ji yra Mergelėje, Ožiaragyje arba VI ar X būste.

  Varinės žvakidės, vario indai ir kiti buities dalykai ramina aplinkos konfliktiškumą. Tai reiškia, kad galimai konfliktiškuose susitikimuose ar situacijose patartina mūvėti vario apyrankę, grandinėlę ar turėti rankoje vario rutuliuką. Esant raumenų spazmams arba įtampai naudingas švelnus masažas vario rutuliuku arba vario gabalėlių uždėjimas ant didžiausios įtampos vietos.

  Varis suharmonizuoja eterinį, astralinį ir mentalinį kūnus su fiziniu, o taip pat gali būti puikia pagalba žmonėms su jautria psichine sankloda ar net linkusiems į psichines ligas. Ramina psichines ir fizines reakcijas į saulės audras bei žemės magnetinio lauko bei orų pokyčius.

  Varis būtinas organizmo medžiagų apytakos procesams, visoms organizme vykstančioms cheminėms reakcijoms. Jo reikia kauliniam audiniui, todėl esant jo trūkumui, galima osteoporozė. Jis padeda organizmui asimiliuoti geležį, todėl kai jo trūksta, galima anemija. Skatina kraujotaką kaulų čiulpuose.

  Plačiau apie Vario metalą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.