VALIAI SUAKTYVINTI

 • Kraunamos nuotraukos
  35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • RINKINYS MINERALŲ TERAPIJAI

  Valiai suaktyvinti

  Rinkinį sudaro 7 natūralūs akmenėliai: jolitas (4 vnt., melsvas), jaspis (1 vnt., rausvas), malachitas (1 vnt., žalias), šerlas (1 vnt., juodas).

  Kartais valingas žmogus irgi pristinga valios. Taip nutinka pervargus, sunkiai sergant, kuo nors giliai nusivylus, patyrus skaudžią netektį ir pan.

  Ši praktika gali būti naudinga ir tiems žmonėms, kurių gimimo horoskopo Marsas neturi jokių aspektų, yra Vėžyje arba Svarstyklėse, arba Žuvyse.

  Jeigu žmogui visados trūko valios ir kantrybės, tačiau jis supranta, kad reikia jas ugdytis, ir dirba tuo klausimu, praktika atliekama Saulei tekant tris dienas prieš pilnatį ir tris dienas po jos (savaitės ciklas). Tai kartojama tris mėnesius. Tada daroma trijų mėnesių pertrauka ir vėl kartojama. Visą laiką patartina nešioti jolitą arba kordieritą.

   

  VII čakra - ametisto projektorius (kadangi daugumoje praktikų VII čakrai naudojamas arba kalnų krištolo arba ametisto projektorius, šį akmenį jums reikės papildomai įsigyti, t.y. jis neįeina į šį rinkinį) 

  VI  čakra - jolitas (mažutis gabalėlis)

  V čakra - jolitas

  IV čakra - malachitas

  III čakra - jolitas

  II čakra - jolitas

  I čakra - raudonas jaspis, jeigu nejaučiama pykčio; šerlas, jeigu jaučiamas pyktis (abu akmenys įeina į rinkinį)

  Ametisto projektorių (ametisto kristalas, kurio apačia yra nupjauta) reikalingą šiai praktikai, galite įsigyti čia.

   

  Laikas - Mėnulio pilnatis, Saulei leidžiantis. Ypač tinka daryti, kai tranzitinis Mėnulis sudaro gerą aspektą su Marsu arba Mėnulis yra Avine, Ožiaragyje.

  Trukmė - 10-30 min.

  Šalutinis poveikis: pyktis, irzlumas, energijos antplūdis, kurį būtina teisingai išnaudoti.

  Praktika puikiai gali būti derinama su kontaktiniais arba nekontaktiniais kovos menais.

  P.S. šių rinkinukų turime keletą egzempliorių tačiau jiems visiems bendrai rodoma ta pati nuotrauka. 

   

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.
    

  Mineralų terapijos apdėjimo metodika pateikta pagal A. Ilgevičienės knygą AKMENŲ KNYGA, ARBA ŽINGSNIS Į PLATESNĮ SUVOKIMĄ III