UNAKITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  1620
  18  Sutaupykite 180
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus unakito mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Mineralų dydis: 12 x 15 mm nugludinti gabaliukai
  Tinkama nešioti: 15 cm riešui 

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".    

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 

  Apie Unakitą

  Unakitas pakelia nuotaiką, apsaugo nuo streso, nuramina nervus. Tai "įžeminantį" poveikį turintis akmuo, skleidžią švelnią, pasyvią, moterišką energiją. Skatina sąmoningumą kai darome ką nors naujo, sudaro sąlygas nešvaistyti laiko, suteikia daug džiaugsmo, pozityvumo, vilties ir pasitikėjimo.

  Padeda išgryninti prioritetus gyvenime, skatina tobulėjimo procesą, padeda atstatyti sveikatą, išspręsti finansines, sveikatos, bendravimo problemas. Unakitas išlaisvina praeities jausmus, kad jie neturėtų įtakos dabartiniams įvykiams.

  Plačiau apie Unakito mineralą skaitykite skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.