TURMALINO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  3835
  59  Sutaupykite 2065
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus turmalino mineralas
  Matmenys
  5 x 8 x 19 mm
  Apdirbimas
  kristalo formos
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus žalsvai rausvo turmalino mineralo, turi metalinę kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 
   

  Apie Turmaliną

  Turmalinai labai buvo vertinami antikoje: gaminami amuletai, talismanai, naudojami gydymui. Jie spinduliuoja savo energiją į išorę (gal todėl juos ypač mėgsta tie, kurie labiau duoda nei ima), padeda atsikratyti baimių, negatyvumo, liūdesio, suteikia koncentracijos, guvumo bendraujant, švelnumo.

  Turmalinai padeda atverti blokuotus energetinius centrus (čakras) ir pagreitina energijos tekėjimą tuose, kurie dirba per silpnai, pagerina meridianų veiklą. Juos galima naudoti aurai praplėsti. Jie randami visų vaivorykštės spalvų.


  Žalias turmalinas (verdelitas) praplečia sąmonę, padeda pereiti į kitą lygmenį, pašalina depresijas, nepasitenkinimą, ramina ir atpalaiduoja, atveria širdies centrą. Labai patartinas tiems, kas negali pamiršti su tėvu susijusių problemų. Tai puikus draugystės, meilės, taurios partnerystės, stabilios šeimos ir gerbūvio akmuo. Jis stiprina širdies raumenis, kraują, imuninę ir endokrininę sistemas. Reguliuoja kraujo spaudimą, medžiagų apytaką. Jo eleksyras pašalina iš arterijų ir audinių šlakus ir nusėdimus. Tokį kristalą patartina nešioti ant kaklo epilektikams ir sergantiems kraujo bei kepenų kiaušinėlių vėžiu. Ypač tinka 4 čakrai.

  Raudonas turmalinas (rubelitas) surambėjusius paverčia švelnesniais, šiltesniais, padeda nebijoti atverti savo jausmus. Nusivylusiems ir bijantiems atveria naujus sąmonės klodus, padeda paleisti praeitį vardan ateities, suteikia postūmį veiklai. Jis padeda atsikratyti netikrų draugų, fanatizmo, egoizmo, agresijos, o tiems, kam reikia - pasyvumo. Tai energijų trans-formacijos akmuo, nešąs laimę, sėkmę meilę ir norą džiaugtis gyvenimu. Jo eleksyras valo ir stiprina kraują, naudojamas kalkėjant arterijoms. Rubelitas aktyvina imuninę sistemą, stiprina atmintį, nervus, saugo nuo nevaisingumo, lytinių organų ligų. Vyrams padeda išsaugoti jaunystės žvalumą ir jėgą, stiprina lytinį pajėgumą. Ypač tinka 2 ir 4 čakroms. 

  Plačiau apie Turmalino mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.