TURMALINO NEŠLIFUOTI GABALĖLIAI

  • Kraunamos nuotraukos
    18 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
  • Apie prekę

    Nešlifuoto natūralaus juodojo turmalino (šerlo) gabalėliai. Aukšta kokybė.

    Mineralų dydis: 15 x 16 x 20 mm

    Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. Nuotrauka naudojama bendrai visiems prekyboje esantiems turmalino gabalėliams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną). 

    Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

    Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 
     

    Apie Turmaliną

    Turmalinai labai buvo vertinami antikoje: gaminami amuletai, talismanai, naudojami gydymui. Jie spinduliuoja savo energiją į išorę (gal todėl juos ypač mėgsta tie, kurie labiau duoda nei ima), padeda atsikratyti baimių, negatyvumo, liūdesio, suteikia koncentracijos, guvumo bendraujant, švelnumo.

    Turmalinai padeda atverti blokuotus energetinius centrus (čakras) ir pagreitina energijos tekėjimą tuose, kurie dirba per silpnai, pagerina meridianų veiklą. Juos galima naudoti aurai praplėsti. Jie randami visų vaivorykštės spalvų.


    Juodas turmalinas (šerlas) saugo nuo įvairaus pobūdžio neigiamų įtakų, padeda aiškiai formuoti savo tikslus, išsiaškinti atvirus klausimus, išvengti įtampos, keliamos kitų, nesiunčiant jos atgal, o ją neutralizuojant.

    Superaktyvių vaikų motinoms patartina turėti kelis jo gabalėlius namie - vaikai taps ramesniais.
    Šerlas ypač tvarko nervų sistemos pakenkimus, kurių kaltininkai buvo kiti, raumenų distrofiją, pertempimus ir virpėjimą, epilepsiją, artritą, rožę, veido paralyžių.

    Mineralų terapijoje ypač tinka 1 čakrai, bet kartais dedamas ir ant 3 bei 6.

    P.S. Jis rytiečių dar vadinamas raganų akmeniu, tad piknaudžiauti juo nereikėtų.
  

    Plačiau apie Turmalino mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.