Prekių katalogas

TURMALINO KVARCO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  23 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus turmalino kvarcas
  Riešo apimtis
  16 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  8 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus turmalino kvarco mineralo. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų. 

  Apie Turmalino kvarcą

  Turmalino kvarcas yra puikus “įžeminantis” akmuo, kuris saugo ir valo aurą nuo negatyvios energijos ir aktyvina, harmonizuoja fizinį kūną ir kūno energetinę sistemą. Turmalino kvarcas yra “išminties akmuo”. Jis skatina sveiką protą, nuovokumą, vidinį įžvalgumą ir padeda realiai pasinaudoti šiomis savybėmis bet kokioje situacijoje. Turmalino kvarcas geras apsauginis akmuo. Jis sužadina vaizduotės lakumą, idėjų turtingumą ir skatina optimaliausią gero gyvenimo lygmenį. Jis taip pat “verčia” išmokti būtinas “pamokas” ir padeda gauti atsakymus, kai pakliūnate į sudėtingą situaciją. Jis tarsi sufleris pataria, kaip teisingiau pasielgti, nes turmalino kvarco energija tiesiogiai “susisiekia” su dvasia, o dvasia niekad nenuves neteisinga krytpimi. Ne veltui jį naudoja šamanai ritualinių ir gydomųjų ceremonijų metu. Turmalino kvarcas skatina laisvumąlengvumąmeistriškumągeranoriškumą ir padeda matyti grožį visur. Padeda subalansuoti In ir Jan energijas.
   
  Turmalino kvarcas - tai puikus dvasinio augimo sąjungininkas. Kalnų krištolas pritraukia šviesą, tyrumą, skaistumą, kas skatina žmogų tobulėti ir augti dvasiškai, o turmalinas padeda žmogui stovėti tvirtai ant žemės ir jaustis įsižeminusiam, kas yra labai svarbu dvasinio augimo kelyje (nenuplaukti, neskrajoti padebesiais, kas neretai nutinka, pernelyg intensyviai susitelkus į aukštesniuosius tikslus).
   
  Plačiau apie Turmalino kvarco mineralą skaitykite informaciniame skyrelyje  TURMALINO KVARCAS.