TURMALINO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus turmalino mineralas
  Riešo apimtis
  15 cm
  Apdirbimas
  neapdoroti natūralūs gabalėliai
  Mineralų dydis
  4 x 5 x 10 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus juodo turmalino (šerlo) mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 
   

  Apie Turmaliną

  Turmalinai labai buvo vertinami antikoje: gaminami amuletai, talismanai, naudojami gydymui. Jie spinduliuoja savo energiją į išorę (gal todėl juos ypač mėgsta tie, kurie labiau duoda nei ima), padeda atsikratyti baimių, negatyvumo, liūdesio, suteikia koncentracijos, guvumo bendraujant, švelnumo.

  Turmalinai padeda atverti blokuotus energetinius centrus (čakras) ir pagreitina energijos tekėjimą tuose, kurie dirba per silpnai, pagerina meridianų veiklą. Juos galima naudoti aurai praplėsti. Jie randami visų vaivorykštės spalvų.


  Juodas turmalinas (šerlas) saugo nuo įvairaus pobūdžio neigiamų įtakų, padeda aiškiai formuoti savo tikslus, išsiaiškinti atvirus klausimus, išvengti įtampos, keliamos kitų, nesiunčiant jos atgal, o ją neutralizuojant.

  Superaktyvių vaikų motinoms patartina turėti kelis jo gabalėlius namie - vaikai taps ramesniais.
  Šerlas ypač tvarko nervų sistemos pakenkimus, kurių kaltininkai buvo kiti, raumenų distrofiją, pertempimus ir virpėjimą, epilepsiją, artritą, rožę, veido paralyžių.

  Plačiau apie Turmalino mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.