Prekių katalogas

TURKIO PAKABUKAS

 • TURKIO PAKABUKAS

  25 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus turkis
  Matmenys
  5 x 11 x 14 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus turkio mineralo (Afganistanas), parduodamas kartu su virvele. Galima nešioti ir su grandinėle. Virvelės ilgis yra apie 85 cm, todėl pakabuką galėsite nešioti norimame aukštyje, tiek žemai, tiek aukštai. Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis pakabukas, kurį matote nuotraukose.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Turkį

  Senovės actekai tikėjo, jog turkis - suakmenėjusios Dangaus deivės ašaros, todėl žydrasis turkis turi poetišką dangaus akmens vardą. Visose epochose turkis garsėjo kaip pergalę nešantis akmuo ir buvo laikomas laimės bei meilės talismanu. Turkio talismanas užtikrino pasisekimą meilės reikaluose, jis sutaikydavo įsimylėjėlius, neleisdavo kilti barniams, tramdė įniršį, palaikė santarvę šeimoje, nukreipdavo galingųjų pyktį. Turkis, kaip ir daugelis žydros spalvos brangakmenių, Egipte buvo pašvęstas deivei Izidei, o Graikijoje ir Romoje - Afroditei ir Venerai. Aukso žiedu su turkio akute apsikeisdavo sužadėtiniai, juos dovanodavo kaip simpatijos įrodymą, ištikimos meilės simbolį.

  Doriems ir geriems žmonėms turkis siūlė taiką ir gausą namuose, piktiems ir prardusiems moralę galėjo virsti nelaimės akmeniu. Viduramžiais tikėta, jog moteris, norinti prisivilioti jai patinkantį vyrą, turi paslapčiomis užsiūti jo marškiniuose gabalėlį turkio arba karoliuką paslėpti kišenėje. Gal dėl šios magiškos savybės turkis buvo laikomas jaunų mergelių ir moterų talismanu. Rytuose į gimusios mergaitės lopšį įdėdavo turkį, kurį ji savo vestuvių dieną dovanodavo išrinktajam. 
   
  Apie šį akmenį yra prirašyta daug įvairios informacijos, tačiau visi šaltiniai tvirtina, kad turkis buvo ir yra ypatingas akmuo. Turkis atspindi jausmus. Kai jausmai užblokuoti, nėra nuoširdaus juoko, bendravimo, draugiškumo arba kai jausmai liejasi kaip srauni vandeninga upė, aplinka nesupranta, kas vyksta, su jausmais kažkas negerai. Tada turkis padeda išsilaisvinti iš įvairiausių negatyvių patirčių ir jausmai pradeda tekėti normalia tėkme. Jausmai yra svarbūs visais gyvenimo aspektais: kai dirbame darbus, bendraujame, kuriame - be jausmų esame kaip medis be lapų. Turkis sužadina kūrėjo dvasią ir iškelia vidinius lobius, skatina kovotojo, lyderio savybes. Šis akmuo skatina drąsą ir nepriklausomybę ir padeda siekti pačių gražiausių tikslų. Jis padeda susitelkti, rasti savo vietą žemėje. Turkis ne tik sutaiko susipykus, bet malšina įtūžį ir pyktį, išlaisvina iš kankinio ar savęs kankinimo sindromo, susivaržymo, duotų įžadų, padeda susigaudyti savyje, rasti išminties sėklą, kūrybiškai realizuotis ir išreikšti save. Turkis ramina protą, balansuoja emocionalumą, padeda bendrauti su fiziniu ir dvasiniu pasauliu, stiprina draugystę ir ištikimybę. Šis akmuo skatina džiaugsmąpasitikėjimąautoritetąpagarbą ir padeda palaikyti gerą emocinę būseną. Turkis yra išgryninimo akmuo. Kokie bebūtų vidiniai turtai, išmintis, kūrybiniai gebėjimai ar be galo mylinti širdis, akmuo skatins jų pasireiškimą. Turkis padės palengva prasiskleisti, kaip gėlės žiedui džiuginti pasaulį ir save. 
   
  Taip pat turkis siejamas ir su Tikėjimo tema. Jis sustiprina ir veda tuos, kurie tiki. Ir nesvarbu, kokiu būdu žmogus Tiki Šviesa (ją kiekvienas supranta savaip), svarbu, kad tas tikėjimas net tamsiausiomis gyvenimo akimirkomis gyventų jo širdyje. Tokiems turkis visokeriopai padeda, kartu pritraukia ir tų jėgų, kuriomis tas žmogus tiki, paramą ir vedimą, reikalingus žmones ir informaciją. Tokiems žmonėms jis nedelsdamas padeda, meistrauja situacijas, skatinančias tolesnį dvasinį augimą. Skatina viltįsielos tikslo supratimą ir realizaciją. Skatina vidinę harmoniją ir ramybę kylančią iš tikėjimo. 
   
  Daugelis tyrėjų vadina turkį teisingumo ir kelionių akmeniu (tai vienas stipriausių apsauginių akmenų keliautojams). Žmonėms, kovojantiems su blogiu, pritraukia aukštųjų jėgų paramą. Dažniausiai priskirimas Šauliui ir planetai Jupiteriui. Kita dalis tyrėjų priskiria jį Venerai. Turkio akmuo padeda tiems, kurie rašo ir kalba ir kad tai, ką jie daro, būtų teisinga ir korektiška. Pasak S. Sienko turkis yra laimės akmuo, ypač moterims, suteikiantis džiaugsmą ir sėkmę versle (“išmintinga ragana”). Turkis pakelia nuotaiką ir suteikia vilties, mielaširdiškumo, padeda nugalėti baimes, persitempimą, liūdesį, pyktį, gerina miegą ir skatina intuiciją. Saugo nuo košmarų, nužiūrėjimo, nelaimingų atsitikimų, pavojų, neturto, apgaulės, absorbuoja kenksmingas įtakaspritraukia abipusę meilę. Puikus pagalbininkas aktyviems žmonėms, verslininkams, politikams, lakūnams, stiuardesėms, prekybininkams, rimtai dirbantiems ezoterikams.
   
  Giliose meditacijose, astralinėse kelionėse padeda neprarasti žemės po kojomis, įjungia ir apsaugą, ir nepriklausomybę. Padeda įsigilinti į gamtos ir kosmoso santykį, pritraukia kontaktą su Mokytoju.
   

  Plačiau apie Turkio mineralą galite skaityti skyrelyje  TURKIS.