TULITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  25 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus tulito mineralas
  Matmenys
  12 x 16 x 25 mm
  Apdirbimas
  nugludintas, netaisyklingos formos
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus tulito mineralo, turi  pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Pakabukas parduodamas su virvele. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Pakabuko nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabuko skylutę.

  Dėmesio: mineralas nuotraukose atrodo šiek tiek ryškesnis nei yra iš tiesų.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Tulitą

  Tulitas yra neįtikėtinai geras akmuo, galinga jėga susijungiantis su gyvenimo jėga. Jis stimuliuoja gydymą ir regeneraciją. Šis akmuo padeda pasipriešti bet kokioms situacijoms, susidariusioms aplinkybėms ir nugalėti, įveikti bet kokią, kad ir sunkiausią problemą. Tulitas padeda surasti išeitis iš neįmanomų situacijų, išlikti komunikabiliam ir visuomeniškam, skatina iškalbą ir mokėjimą patraukti kitų dėmesį. Šis akmuo skatina smalsumą, žinių troškimą, kūrybinę vaizduotę, norą pažinti keistenybes ar tuos reiškinius, kurių negalima paliesti rankomis ar įrodyti jų buvimą.

  Tulitas skatina norą tyrinėti ir pažinti dvilypę žmogiškąją būseną, padeda ją suderinti ir apjungti, nes tik jaučiant pusiausvyrą ir harmoniją su savimi ir supančiu pasauliu galima išspręsti visas problemas. Jis moko suvienyti meilę su logika, pliusą su minusu, išmintį su protu. Tulitas moko aistringai norėti, aistringai ir įdomiai gyventi, su užsidegimu dirbti ir siekti meistriškumo įvairiose gyvenimiškose srityse. Jis skatina raiškumą, stiprų potraukį ir seksualumą, gerina nuotaiką ir skatina jausmus. Tiems, kurie linkę į kraštutinumus, yra nervingi ir išvargę nuo gyvenimo negandų ar per didelio tempo, tulitas padės, kad gyvenimas stotų į normalias vėžes, kad naudingai ir pozityviai išreikštumėte savo vidinį potencialą. Šis akmuo išlaisvina iš kančios, nerimo, skausmo ir sužadina geidulingumą ir aistrą.   

  Plačiau apie Tulito mineralą ir jo savybes skaitykite skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.