Prekių katalogas

SUGILITO PAKABUKAS

 • SUGILITO PAKABUKAS

  63 
  85  Sutaupykite 22 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus sugilito mineralas
  Matmenys
  15 mm skersmuo
  Apdirbimas
  apvalus kabašonas nugludintas
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus sugilito mineralo, turi sidabrinę kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Pakabukas parduodamas be grandinėlės.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. Nuotraukose, dėl apšvietimo nepilnai matosi pakabuko spalva. Ji yra violetinė kaip ir dera sugilitui. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.  

  Apie Sugilitą

  Sugilitas padeda įžvelgti ryšį tarp kūno ir sielos pilnatvės, sužadinti organizmo vidines gydomąsias galias, perkelti dvasinę meilę į žemiškąjį lygį. Jis padeda atleisti sau ir kitiems, suvokti šiai inkarnacijai pasirinktas pamokas, išnaudoti viduje slypinčias galimybes, atsisveikinti su pykčiu, kitų teisimu ir kitomis neigiamomis savybėmis, stabdančiomis vystymąsi, skatina vidinės laisvės pojūtį, neprisirišimą. Padeda įveikti konfliktus, rasti sprendimus. Likimo smūgių metu padeda kontroliuoti save, įžvelgti kodėl įvyko tas smūgis ir pradėti viską iš naujo.

  Jis veikia kaip amžinasis variklis, suaktyvindamas protą ir sielą, skatindamas veikti. Sugilitas saugo nuo svetimų žmonių poveikių, infekcijų, dovanoja šviesą, šilumą, gyvenimo džiaugsmą ir optimizmą.

  Stiprių nusivylimų metu arba tiesiog, kai reikia padrąsinimo, užsidėkite sugilitą ant 3 akies. Intuicijos sustiprinimui dedamas ten pat kartu su ametistu. 

  Plačiau apie Sugilito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.