SUAKMENĖJUSIO MEDŽIO PAKBUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  17 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus suakmenėjęs medis
  Matmenys
  7 x 25 x 40 mm
  Apdirbimas
  nugludintas, ovalo formos
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus suakmenėjusio medžio, turi  pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Pakabukas parduodamas su virvele. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Pakabuko nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabuko skylutę.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Suakmenėjusį medį

  Viena pagrindinių suakmenėjusio medžio temų - įžeminimas. Jis pamaitina žmogų stabilia Motinos Žemės energija. Suteikia tvirtumą, stabilumą ir koncentraciją. Padeda susitvarkyti su rūpesčiais, suteikia ryžto ir jėgos įvairiose gyvenimo aplinkybėse. Ramina emocijas, suteikia minčių aiškumą, padeda rasti savo gyvenimo kryptį. Padeda susikoncentruoti į konkrečius dalykus bei gyventi paprastą gyvenimą.

  Suakmenėjęs medis suteikia nuolatinę stabilią apsaugą. Patartinas žmonėms, kurie yra imlūs aplinkos įtakoms, parardę stabilumą arba yra reikalingas įžeminimas.

  Suakmenėjęs medis itin svarbus visiems, kurie nemoka būti materialiame pasaulyje. Ypač reikalingas žmonėms, kurie siekdami dvasios atmeta materiją, praranda adekvatumą su supančiu pasauliu. Tinkamas užsiimantiems šamanistinėmis ir jėgos praktikomis, dirbantiems su Žemės dvasiomis ir elementalais. Naudojamas reinkarnacijų terapijoje.

  Idealus įsižeminti meditacijose. Tokiu atveju suakmenėjusį medį galima dėti po padais (jei medituodami sėdite), po nugara II čakros srityje (jei gulite) arba tiesiog laikyti jį rankose. Taip pat meditacijos metu galima tiesiog ant jo atsisėsti.

  Patartinas žmonėms, kuriems vis trūksta energijos, todėl jaučiasi pavargę. Taip pat žmonėms, kurie nemoka įsižeminti meditacijų ar astralinių kelionių metu, kurie imlūs magiškiems poveikiams, kurie nesugeba prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą. Suakmenėjęs medis padės formuoti kantrybę, atsakingumą ir tvarką, mokys dirbti savo rankomis, o ne svetimomis. Suakmenėjęs medis praverstų ir jaunimui, kurie sunkiai tvarkosi su emocijų audromis.

  Suakmenėjęs medis padeda pailsėti ir būti realybėje, gyventi šioje Žemėje, sukurti malonią atmosferą ir džiaugtis tuo, ką turi. Todėl rekomenduotinas žmonėms, kurie nuolat skuba, neleidžia sau ilsėtis ir nebepastebi čia ir dabar esančio gyvenimo.

  Plačiau apie Suakmenėjusį medį skaitykite informaciniame skyrelyje  SUAKMENĖJĘS MEDIS.