Prekių katalogas

SODALITO VĖRINYS ILGAS

 • Kraunamos nuotraukos
  59 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus sodalito mineralas
  Karolių ilgis
  80 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  8 mm
 • Apie prekę

  Vėrinys pagamintas iš natūralaus sodalito mineralo.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, rasite nuotrauką ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Sodalitą

  Senovės graikai naudojo jį kaip apsauginį ir gydomąjį akmenį. Jie tikėjo, jog jis padeda vystyti jį nešiojančiam žmogui kūrybinius sugebėjimus. Ypač jį mėgo menininkai, dailininkai, dainininkai. Tos tradicijos buvo laikomasi iki viduramžių. Po to sodalitas buvo pamirštas ir tik XIX amžiuje atrastas iš naujo.

  Sodalito tema - mąstymas. Jo funkcija - emocijų raminimas, kontroliuojant jas protu, todėl jis itin svarbus tiems, kurių astralinis kūnas didesnis už visus kitus, vadinasi, jo emocijos nustelbia proto balsą. Tokiam jausmingam žmogui sunku mąstyti nuosekliai, logiškai, koncentruotai.

  Sodalitas reikalingas tiems, kurie nesugeba valdyti savo emocijų ir tiems, kurie jas užspaudžia, o taip pat tiems, kurie nemoka savo jausmų išreikšti žodžiais. Taigi, jis suteikia emocinę pusiausvyrą, ypač jautriems - daugiau pasitikėjimo savimi ir tvirtumo, suaktyvina loginį mąstymą, kūrybinius žmones paskatina naujiems darbams.

  Jis padeda atsikratyti baimės ir kaltės jausmo, atsiradusio dėl svetimų žmonių spaudimo, išsilaisvinti iš blokadų, kurios ilgainiui ima virsti moraliniu įsipareigojimu, t.y., padeda išlįsti iš pačių susiburto tinklo ir pradėti savarankišką gyvenimą, išreikšti savo asmenybę.

  Plačiau apie Sodalito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.