Prekių katalogas

SODALITO IR KALNŲ KRIŠTOLO MALA

 • Kraunamos nuotraukos
  67 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralūs sodalito ir kalnų krištolo mineralai
  Karolių ilgis
  apie 83 cm, kuto ilgis 10 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  6 mm
 • Mala pagaminta iš natūralaus sodalito (46 vnt.), kalnų krištolo (26 vnt.) mineralų ir rudrakšos sėklų (36 vnt.). Iš viso sudaro 108 karoliukai (6 mm skersmens), užsibaigia stambesniu sodalito karoliuku (10 mm skersmens). Maloje yra įvertas sidabrinis OM simbolis. Viskas kruopščiai suverta rankomis. Malos ilgis yra apie 83 cm, kuto ilgis 10 cm.

  Malą galima naudoti kasdienėms dvasinėms praktikoms, maldoms, darbui su mantromis, meditacijų metu ir pan. Taip pat šia mala galima ir save gražiai papuošti, t.y. nešioti kaip vėrinį. Daugelis žmonių mėgsta nešioti malas nuolat, tokiu būdu žmogų sustiprina ne tik patys akmenėliai, bet ir įmelsta, įmedituota energija, kurią žmogus sukuria atlikdamas dvasines praktikas.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažytinekaitintineapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio.  

   Apie Sodalitą

  Sodalitas aktyvina kankorežinę liaukątrečiąją akįgilina meditaciją. Meditacijos metu sustiprėja vaizdiniai, savęs pajutimas ir supratimas, protas yra aiškus ir padeda suprasti informaciją, ateinančią iš Dvasios pasaulio.
   
  Sodalitas yra vienas iš nedaugelio mineralų, kurie jungia protą ir intuiciją, įžvalgą ir dvasinę nuovoką, mentalinį ir fizinį lygmenis. Sodalitas suteikia galimybę susitikti su savo aukštesniuoju “Aš”, skatina rasti savyje autoritetą, moko apginti savo asmeninę erdvę ir tiesas, būti atsidavusiam sau. Jis skatina nuoširdumą, idealizmą, logiką, padeda išsilaisvinti iš mentalinės - minčių ir proto - painiavos, intelektualinės vergovės ir priklausomybės. 
   
  Sodalitas skatina racionalų mąstymąobjektyvumą ir nuovokumą, mes tampame savo jausmų, minčių šeimininkais. Jis atneša vidinę tylą ir ramybę protui ir mintims, sudaro sąlygas į mūsų gyvenimą ateiti naujai informacijai. Sodalitas išlaisvina iš senų mentalinių blokų, nelankstaus proto, padeda sukurti erdvę naujai įžvalgai ir didesniam nuovokumui. 
   
  Šis mineralas sukuria emocinį balansą, sumažina per didelį jautrumą ir išlaisvina iš baimių, fobijų, kaltės jausmo, per didelės kontrolės sau ir aplinkai. Sodalitas padeda surasti šių negatyvių emocijų esmę ir iš kur jos kyla. Baimės, įvairios priklausomybės, fobijos, per didelė kontrolė yra kaip “rankinis stabdys”, kuris neleidžia judėti į priekį. Sodalitas padeda suprasti, kodėl esame prisirišę prie praeities ir kas yra svarbiausia šiuo metu. Sodalitas padeda matyti ir suprasti savo šešėlį, iškelia į paviršių tai, kas patinka ir nepatinka. Jis moko priimti šešėlį tokį, koks jis yra - be pagrąžinimų ir be didelės graužaties, save priimti tokį, kokiu esame iš tiesų, o ne tokiu, kokiu dedamės esą. Sodalitas skatina savigarbąsavęs priėmimą ir savo tiesos žinojimą. Šis mineralas reikalingas žmonėms, kuriems sunku suvaldyti savas emocijas arba jas užspaudžia, o taip pat ir tiems, kurie nemoka savo jausmų išreikšti žodžiais. Sodalitas suteikia emocinę pusiausvyrą, ypač jautriems - daugiau pasitikėjimo savimi ir tvirtumo, padeda labiau išreikšti savo asmenybę, atsikratyti perdėto drovumo
   
  Tai išminties ir dvasinio augimo akmuo. Jis padeda susikaupti, įsiminti naujas žinias ir informaciją, atsikratyti pasąmonėje trūnijančių praeities skeveldrų, stiprina atmintį.
   
  Plačiau apie Sodalito mineralą skaitykite informaciniame skyrelyje/galerijoje  SODALITAS.

  Apie Kalnų krištolą

  Šiais laikais kalnų krištolas yra labai populiarus mineralas ir mėgstamas žmonių, užsiimančių įvairia veikla.Tai tikras energijos šaltinis, kurio galia - skaidrumas ir paprastumas.

  Tai yra universalus akmuo, veikiantis visus kūnus: emocinį, astralinį, mentalinį ir davsinį. Puikiai valo visus energetinius centrus (ypač V, VI), pašalina energetines blokadas. Jis yra “kantrus mokytojas”, padedantis kantriai, švelniai išsilaisvint iš neigiamos patirties, skausmo, baimių, pykčio ir suteikiantis saugumo, vidinės stiprybės jausmą. Kalnų krištolas yra stipri apsauginė priemonė nuo blogos energijos. Asmenims, kurie dirba su žmonėmis ir daug bendrauja su pirkėjais, ligoniais nepamaišytų kalnų krištolo kristalas, kad apsaugotų nuo aplinkinių poveikio.

  Taip pat kalnų krištolas tinka žmonėms, dirbantiems protinį darbą, nes aktyvina protą, išlaisvina iš minčių ir proto painiavos, skatina tikėjimą tuo, ką darote, ir sužadina optimizmą bei kūrybines galias. Puikiai padeda susikoncentruoti, susikaupti, suteikia aiškumą mintyse, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą ir išraiškingumą. Suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Harmonizuoja abiejų smegenų pusrutulių darbą.

  Kalnų krištolas, dėvimas kaip papuošalas arba tiesiog esantis šalia jūsų - tai koherentinės energijos stiprintojas ir teikėjas, dvasinės pusiausvyros ir apsaugos talismanas. Galima teigti, kad jis gydo nuo 90 proc. visų žinomų ligų - tiek fizinių, tiek ir dvasinių.

  Tai idealus akmuo meditacijoms ir maldoms, taip pat puikiai tinka aiškiaregiams (padeda koncnteruoti trečiąją akį, gerina telepatinį kontaktą). Stiprina sąmoningumą, ryšį su Kūrėju, kitomis dimensijomis. Skatina intuiciją bei vidinės šviesos išsiskleidimą. Tai idealus minties sustiprintojas, informacijos priėmėjas ir paskleidėjas. Tinka minties perdavimui ir darbui su sapnais. Padeda bendrauti su mineralų, augmenijos, gyvūnijos pasauliais ir nežemiškais Dvasiniais Vedliais.

  Plačiau apie Kalnų krištolo mineralą skaitykite informaciniame skyrelyje/galerijoje  KALNŲ KRIŠTOLAS.