ŠIVA LINGAMO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 15 x 32 mm, aptakus.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus lingamo mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Odinė virvutė nėra ilgaamžė, tačiau ją pridedame tam, kad galėtumėte iš karto nešioti įsigytą pakabutį ir juo džiaugtis.

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.      

  Apie Šivą Lingamą

  Lingamas randamas Indijoje Namados upėje. Visoje Indijoje jis garbinamas kaip dievo Šivos simbolis.
  Pagal mitą, lingamas atsiųstas iš Mėnulio tam, kad palengvintų moterims gimdymą. Raudonos dėmės jame simbolizuoja kraują, tekantį gimdymo metu.

  Lingamas naudojamas In ir Jan pusiausvyrai palaikyti. Jis padeda susijungti su savo antrąja tikrąja puse. Tai susivienijimo vibracijos.
  Jis suteikia saugumo, tikrumo, harmonijos pojūtį. Ypač tinka žmonėms, kuriems neteko patirti tėvų meilės ir švelnumo, ypatingai pirmaisiais savo gyvenimo metais, patyrusiems nuoskaudų, netekčių, o dabar nesugebantiems savo pačių gyvenimo pastatyti ant tvirto saugaus pagrindo.

  Plačiau apie Šiva Lingamo mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.