Prekių katalogas

ŠIVA LINGAMO PAKABUKAS

 • ŠIVA LINGAMO PAKABUKAS

  20 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus Šiva lingamas
  Matmenys
  18 x 18 x 35 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Natūralus Šiva lingamo pakabukas, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Parduodamas kartu su virvele

  Užsisakę gausite būtent šį pakabuką, kurį matote nuotraukose. Virvelės galai yra palaidi, o ilgis yra apie 85 cm, todėl pakabuką galima nešioti įvairiame aukštyje. Paskutinėje prekės nuotraukoje galite pamatyti kaip šio stiliaus pakabukai atrodo esant ilgame variante, t.y. naudojant visą virvutės ilgį.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Apie Šivą Lingamą

  Šiva lingamą visame pasaulyje galima rasti tik vienoje vietoje. Ši vieta yra Narmados upė Centrinėje Indijoje. Šie akmenys savo formą įgyja veikiami Narmados upės tėkmės. Juos renka kelių šeimų atstovai, kuriems taikoma speciali iniciacija, ir ši teisė perduodama iš kartos į kartą. Tada akmenys poliruojami purvu, mėšlu ir natūraliais aliejais, kol jie tampa lygūs. Kiaušinio formos akmuo reiškia švarią Šivos sąmonę, o ant akmens esantys spalvoti ženklai (dėmės) - jo aktyvųjį aspektą - Šakti (energiją). Kartu jie atstovauja Šivos ir Šakti sąjungai. Tai kūrybinė vyriškoji energija susijungusi su moteriškąja realizuojančia energija. Specialistai teigia, kad Šiva lingamo akmenys turi vieną aukščiausių vibracijų iš visų akmenų Žemėje.

  Išorinis Šiva lingamas padeda pažadinti vidinį Šiva lingamą. Jogos, kundalini ir tantros kryptys aiškina, kad žmogaus kūne yra dvylika vietų su Šiva lingamais, kurios yra tokios pačios formos kaip ir išoriniai Šiva lingamai. Šie mokslai teigia, kad kiekvienas iš mūsų turi subtiliausią substanciją - Šivą. Ir žmogaus raidai įtakos turi ne išoriniai veiksniai, kurie yra socialinio pobūdžio, o šis vidinis veiksnys, esantis kiekvieno žmogaus viduje.

  Šiva lingamo akmenys padidina vibracijas žmogaus energetinėje sistemoje ir padeda pagerinti sveikatą ir gerovę. Akmuo suteikia gyvybingumo, naujos energijos visoje žmogaus sistemoje. Puikiai padeda bet kuriai iš trijų apatinių čakrų, ypač kai naudojamas darbui su sakraline (II) ar bazine (I) čakra. Gydančiai veikia gerklės (V) ir trečiosios akies (VI) čakras. Dažnai jis dedamas tarp I ir II čakrų kartu su kitais fizinio arba astralinio kūno akmenimis (priklausomai nuo problemos). Apskritai paėmus Šiva lingamo akmuo stiprina ir balnasuoja visą kūną. Kartu su kitais akmenimis, jis padeda įžvelgti giliai įsišaknijusią problemą ir suvokti, kaip ji veikia dabartinį gyvenimą. Taip pat Šiva lingamas susijęs su širdies čakra, sugeba ją harmonizuoti (ypač jei nešiojami ant krūtinės) ir aktualizuoti kiekviename iš mūsų gyvenančią meilės energiją. Širdies centre susidariusi vibracija padeda susijungti su dieviškąja plotme, išryškina žmogaus asmeninį dieviškumo aspektą ir padeda įveikti poreikį teisti kitus, bei skatina atlaidumą. Tai padeda suartinti žmones, ypač esančius per atstumą. Akmens energija skatina bendrumo ir bendruomeniškumo jausmą, padeda jausti vienybę, atveria kelią tikrajai meilei. Ypač tinka žmonėms, kuriems neteko patirti tėvų meilės ir švelnumo, ypatingai pirmaisiais savo gyvenimo metais, patyrusiems nuoskaudų, netekčių, o dabar nesugebantiems savo pačių gyvenimo pastatyti ant tvirto saugaus pagrindo.

  Šiva lingamas padeda išgydyti nevaisingumą, palengvina menopauzės simptomus, menstruacijų spazmus, impotenciją ir kitas seksualines problemas. Jie taip pat naudojami šventose tantrinėse praktikose. Tai susivienijimo vibracijų akmuo, padedantis susijungti su savo tikrąja antrąja puse. Naudojamas In ir Jan pusiausvyrai palaikyti. Suteikia jėgų gyventi prasmingą gyvenimą, padeda išlaikyti gyvybiškai svarbų ryšį tarp kūno, proto ir sielos. Tinka tiems, kuriems reikia atsparos, švelnumo ir ramybės po stiprių gyvenimo audrų. Jis suteikia saugumo, tikrumo ir harmonijos pojūtį.

  Šiva lingamas taip pat skatina inovatyvumą, kūrybiškumą, kas padeda žmogui rasti geriausią gyvenimo kryptį, naujus santykius, naują pradžią. Akmuo padeda pamatyti savo unikalumą, kad kiekvienas iš mūsų yra visumos dalis, tačiau visumoje esame ir atskiri individai.

  Plačiau apie Šiva Lingamo akmenį galite skaityti informaciniame skyrelyje  ŠIVA LINGAMAS.