SELENITO DELNINUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Akmuo
  100 % natūralus selenito mineralas
  Matmenys
  2,5 x 4,5 x 6 cm
  Apdirbimas
  nugludintas, ovalo formos
 • Apie prekę

  Delninukas pagamintas iš natūralaus selenito mineralo. Puikiai tinka meditacijoms.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Selenitą

  Dirbant su šiuo akmeniu būtina įsižeminti. Meditacijose jo pagalba galima įžvelgti savo arba kitų neišspręstas problemas. Todėl puikiai tinka ir tiems, kurie dirba su savimi ir tiems, kurie dirba su kitais. Selenitas yra tiltas, kuriuo aukščiausi šviesos dažniai įsikomponuoja į subtiliausias formos sritis. Jo stiprybė – nukreipti gryną šviesą į žemišką lygmenį.

  Ypač veikia emocinį kūną, suaktyvindamas tikrąją prigimtį, kartu ramindamas nuotaikas ir emocijų protrūkius. Galima pasakyti, jog vykdo emocijų alchemiją

  Selenitas gali būti naudojamas minčių projekcijai. Tam reikia suformuluoti reikiamą mintį (prieš tai išvalius mintis), uždėti selenitą ant 6 čakros ir nusiųsti mintį asmeniui ar kolektyvui.
  Naudojamas mirčiai palengvinti, su sąlyga, jei mirštantysis sąmoningai dalyvauja procese. 

  Galimos meditacijos į buvusius ir būsimus gyvenimus. Selenitas padeda įeiti į fizinio kūno vidų ir pamatyti ligas ir jų gydymo kelius. Naudojamas gyvenimui pratęsti. Nešioti pastoviai nereikėtų. Tai mineralas meditacijoms. 

  Plačiau apie Selenito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.