SAULĖS AKMENS APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  36 
  40  Sutaupykite
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus saulės akmens/avantiurininio lauko špato mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Mineralų dydis: 10 mm rutuliukai

  Tinkama nešioti: 18 cm riešui, tinka nešioti ir vyrams;

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.  

  Apie Saulės akmenį

  Senovės graikams jis buvo Helijo, Saulės dievo simboliu, suteikiančiu apsaugą, pilnatvę ir sveikatą. Juo buvo puošiamos taurės ir lėkštės, nes buvo manoma, jog jis apsaugo nuo nuodų ir suteikia gyvybinių galių organizmui.

  Kanados indėnų šamanai naudodavo jį savo ritualuose. Indijoje buvo tikima, jog jis apsaugo nuo piktų dvasių ir demonų.

  Saulės akmuo suteikia gyvybinių galių, pasitikėjimo savimi, optimizmo, gyvenimo džiaugsmo, kūrybingumo, pašalina energetines blokadas (ypač trijuose apatiniuose centruose). Jis padeda vėl įtikėti savo stiprybe, laime ir Dievu. Net užkietėjusiems pesimistams gali atverti naujas perspektyvas, pašalinti baimes ir stresus. Jį gali nešioti ir potencialūs savižudžiai arba tie, kurie kartais apie tai pagalvoja.

  Tai vienas iš savirealizacijos temos akmenų.

  P.S. Savybės galioja tik tikram Saulės akmeniui - avantiurininiam lauko špatui, o ne avantiurininiam stiklui, kurio mūsuose dabar apstu. 
    

  Plačiau apie Saulės akmenį (Avantiurininį lauko špatą) galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.