SAMANINIO AGATO BŪGNINUKAI

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus samaninio agato mineralas
  Matmenys
  apie 20 x 25 x 30 mm
  Apdirbimas
  nugludinti gabalėliai
 •  Apie prekę

  Natūralaus samaninio agato mineralo būgninukai. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje samaninio agato būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).   

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"  

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 
   

  Apie Samaninį Agatą

  Pagrindinė Agato tema - harmonija. Ji pasiekiama per jo sugebėjimą subalansuoti emocinį ir mentalinį kūnus.

  Padeda stiprinti ryšį su Žeme, su savo aukštesniuoju Aš, harmonizuoti IN ir JAN principus, giliau pajausti gamtos harmoniją. Taip pat sustiprina vidinį stabilumą, saugumo jausmą, tvirtumą, ramina viduje kylančius konfliktus.

  Nepakeičiamas emocingiems ieškotojams, mėgstantiems astralinius žaidimus ir ieškantiems stiprių pojūčių. Per norą greit ir daug, bei vis "nudegantiems" jis padės aprimti, nebeskubėti, analizuoti ir protingai atsirinkti. Padės tiesiog stabiliau ir harmoningiau gyventi, laipsniškai ir palengva dvasiškai bręsti.

  Samaninis agatas skatina naujas idėjas ir įkvėpimą. Ypač naudingas tiems, kurie, nors ir būdami kūrybos žmonėmis, ilgesnį laiką įkvėpimo nepatyrė. Jis padeda išsivaduoti iš giliai užsislėpusių baimių ir fiksacijų, kad naujai mąstant ir veikiant pradėti naują kelią.

  Pervargusiems arba tiems, kuriems tiesiog nusviro rankos, samaninis agatas padės pailsėti ir įkvėps naujas viltis. Suteikia natūralų sugebėjimą nuoširdžiai suprasti ir užjausti kitą bei tikrą norą padėti. Skatina dėkingumo jausmą jo neturintiems, ramina visas ego apraiškas, ypač ambicijas, puikybę, pyktį ir nuoskaudas. Naudingas įvairiame amžiuje, o ypač tų profesijų, kurios susijusios su pagalba kitiems, atstovams.

  Plačiau apie Agato mineralą ir įvairias jo rūšis galite skaityti skyrelyje AKMENŲ APRAŠYMAI.