Prekių katalogas

SAMANINIO AGATO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Riešo apimtis Kiekis Pirkti
  17 
  16 cm
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus samaninio agato mineralas
  Riešo apimtis
  16 cm
  Apdirbimas
  aptakūs netaisyklingos formos gabalėliai
  Mineralų dydis
  6 x 7 x 9 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus samaninio agato mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Kiekviena apyrankė yra unikali, akmenukai šiek tiek gali skirtis savo forma ir dydžiu. Nuotrauka naudojama bendrai visoms šio tipo apyrankėms. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio. 

  Apie Samanininį Agatą

  Šis agatas skatina įkvėpimą ir naujas idėjas, gilesnį gamtos pojūtį, altruizmą. Stiprina ryšį su Aukštesniuoju Aš, Dievo pajautą. Skatina savistabą, kryptingumą mąstant ir veikiant, praktinę logiką, realius kūrybinius sumanymus, aiškumą mintyse matant ir sistemą, ir jos detales. Ramina vertinimo įprotį bei priklausomybę nuo kitų nuomonės. Padeda bendrauti su augmenijos ir mineralų karalyste. Indėnai naudojo lietui iškviesti. Tai harmonigo bendravimo ir savitarpio supratimo akmuo. 

  Plačiau apie Agato mineralą ir įvairias jo rūšis galite skaityti informaciniame skyrelyje  AGATAS.