SAFYRO BŪGNINUKAI

 • Kraunamos nuotraukos
  20 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus melsvojo korundo (safyro) mineralas
  Matmenys
  7 x 14 x 23 mm
  Apdirbimas
  aptakūs netaisyklingos formos gabalėliai
 • Apie prekę

  Natūralaus melsvojo korundo (safyro) būgninukai. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje safyro būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).   

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"  

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 

  Apie Safyrą

  Safyras yra laikomas “išminties” akmeniu, kuris atneša ramybę, išlaisvina iš nereikalingų minčių ar idėjų ir proto painiavos. Sklindanti jo energija padeda įsivyrauti fizinio, mentalinio ir dvasinio kūno pusiausvyrai. Šis akmuo sudaro sąlygas taikai, ramybei ir giedrai širdyje bei aplinkoje. Safyras išlaisvina iš depresijos ir dvasinės painiavos, stimuliuoja koncentraciją ir susikaupimą. Jis “prikviečia” palankias gausai ir klestėjimui aplinkybes. Padėtas ant gerklės čakros palengvina saviraišką ir išlaisvina iš nusivylimų, vilčių žlugimo.

  Šis akmuo padeda išsilaisvinti nuo nemalonių minčių, teikia džiaugsmą ir taiką, skatina intuiciją bei padeda suvokti grožį. Safyras nuo seno laikomas astralinės šviesos akmeniu, keliančiu kuklumo, išminties, šaltakraujiškumo, nesavanaudiškumo jausmus. Jis padeda susirasti draugų, apsivalyti dvasiškai ir moraliai, skatina pažinti ir tirti paslaptis. Jis padeda išvengti neapgalvotų poelgių, nuima nuovargį, užtikrina priešingos lyties dėmesį ir simpatiją.

  Safyras skatina autoritetą, teisingumą, suteikia slaptą valdžią. Teisiesiems padeda laimėti teismo procesus. Akmuo yra geras pagalbininkas kelionėse, jis padeda plačiau suprasti svetimų šalių tradicijas ir gyvenimo būdą. Padeda užsidirbti ir protingai leisti pinigus. Stiprina ryšius, kurių pagrindas yra pagarba ir bendri dvasiniai siekiai. Saugo nuo visokių baimių, pavydo, pykčio ir apgaulės. Safyras padeda užimti atitinkamą socialinę poziciją, šalina įtampą santykiuose su viršesniais ir pavaldiniais.

  Skatina pasitikėjimą Dievu, dvasinę ir intelektualinę saviraišką, sąmonėjimo procesą, įkvėpimą, savo paskirties radimą ir vykdymą. Atveria tikėjimo ir teisingumo gylį bei plotus. Skatina ryšį su Dvasiniu vedliu, padeda atverti sakralines paslaptis per nuoširdų santykį su Mokytoju ir Kūrėju. Suteikia nuolatinę Aukštųjų Jėgų paramą ir vedimą vertajam.

  Safyras padeda sąmoningai melstis ir medituoti. Tai mokytojų ir išminčių akmuo, padedantis atskirti gėrį nuo blogio. Geriausia jį nešioti po 36 metų.

  Pastebėta, jog safyras traukia impulsyvius, choleriškus žmones - jiems jis suteikia taip trūkstamos sielos ramybės ir jausmų harmonijos.  

  Plačiau apie Safyro mineralą skaitykite skyrelyje  SAFYRO APRAŠYMAS.