RYKLIO DANTIES PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  15 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 23 x 30 mm

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus suakmenėjusio ryklio danties, turi metalinę kilputę grandinėlei ar virvelei įverti. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio.   

  Apie Ryklio dantį

  Fosilijos - tai gyvų organizmų likučiai ar įspaudai arba gyvūnų bei jų dalių ar augalų suakmenėjimai iš ankstesnių geologinių epochų. Pirmosios fosilijos datuojamos apie 3,5 mljrd. metų.
  Visų tautų šamanai jas naudodavo savo ritualuose, o paties šamano amuletu dažniausiai taip pat būdavo fosilija.

  Fosilijos padeda suprasti jį nešiojančiam jo dabartinės žmogiškos formos laikinumą ir sąmonės, esančios toje formoje, amžinumą. Ypač pilnai tai atlieka piritizuoti ir opalizuoti amonitai. Vadinasi, pirmiausia, jie natūraliai padeda virsti stebėtoju, žymiai filosofiškiau žvelgiantį į visa, kas su juo vyksta. Amonitas centruoja, skatindamas rasti savo vidinį tašką ir iš jo gyventi. Todėl suteikia vidinę ramybę, toleranciją, koncentraciją, aiškų sprendimų priėmimą.

  Ypač stipriu šamanistiniu amuletu buvo laikomi ryklio dantys. Drakono dantys (kas buvo ryklio dantys) minimi sakmėje apie argonautus. Daug jų randama kasinėjimuose Meksikoje. Majai tikėjo, kad tai Saulės dievo dantys. Manoma, kad juos turėjo nešioti medžiotojai, nes senovinėse olose randami amuletai su jais, datuojami apie 30 000 metų. Jų randama senovės dar priešdinastinio Egipto kapuose, Peru kapuose.

  Įvairias reptilijų dalis ar suakmenėjimus, kiekviena tauta naudojo savaip. Ypač „drakono“ produktus iki šios dienos vertina kiniečiai. Jiems jie atstovauja Yang principą ir laikomi veiksmingiausiu afrodiziaku. Tikima, kad jų milteliai prailgina gyvenimą, teigiamai veikia sąmonę ir gydo begalę ligų.

  Plačiau apie įvairias Fosilijas galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.