RUTILO KVARCO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  85 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 10 mm, briaunuoto plataus lašelio forma

  Grandinėlė: 925 sidabras, padengtas rodžiu, diametras 0,7 mm, ilgis 42 cm + 3 cm prailginimas

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus rutilo kvarco mineralo, parduodamas kartu su sidabrine grandinėle. Pakabukas labai subtilus ir nedidukas, tinkantis minimalistinį stilių mėgstantiems žmonėms.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Rutilo kvarcą

  Rutilo kvarcą ypač garbino graikai. Jiems jis tarnavo kaip apsaugos ir tiesos akmuo. Jau nuo neatmenamų laikų jis buvo naudojamas gydymui.
  Rutilo adatėlės, randamos kalnų krištole, dūminiame kvarce, ametiste, o kartais ir topazuose, vadinamos Veneros plaukais, Amūro strėlėmis, angelo plaukais. Tos adatėlės gali būti rusvos, rausvos, auksinės spalvos.

  Rutilo kvarcas - labai stiprus apsauginis akmuo, padedąs surasti vidinę tiesą. Jis reikalauja, jog jį nešiojantis žmogus būtų teisingas ir sąžiningas tiek su savimi, tiek su kitais, jog jis tarnautų gėriui ir šviesai. Rutilo kvarcas suteikia lengvumo pokyčių laikotarpiais, padeda įgyvendinti tikslus, skatina naujas viltis, stimuliuoja nepriklausomybės jausmą. Todėl patartina nešioti jį, norint pradėti arba jau pradėjus naują savo gyvenimo etapą arba norint pereiti į kitą lygmenį. Jis skatina bendrą mūsų evoliucijos procesą, suteikia išminties, padeda sutvarkyti mintis ir atrasti emocinę pusiausvyrą.

  Jis apsaugo nuo tamsiųjų jėgų poveikių, kuriuos mes prisišaukiame per savo neigiamas mintis, baimes. Jo pagalba galime išsiaiškinti vidinių problemų, psichinių blokadų šaknis. Jis padeda atsikratyti užslėptų baimių ir suvaržymų. Rutilo kvarcas suaktyvina savybes, kurios vaikystėje patirtų traumų metu buvo išstumtos į pasąmonę. Jis veikia kaip antidepresantas. Mėgstantiems užspausti savyje nuoskaudas, padeda atleisti ir atverti savo širdies centrą.

  Plačiau apie Rutilo kvarco mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.