RUTILO KVARCO BŪGNINUKAI

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralūs rutilo kvarco mineralai
  Matmenys
  18 x 20 x 25 mm
  Apdirbimas
  aptakūs netaisyklingos formos gabalėliai
 • Apie prekę

  Natūralaus rutilo kvarco būgninukai.

  Dėmesio: nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje rutilo kvarco būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).   

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Rutilo kvarcą

  Rutilo kvarcas prisikiriamas prie akmenų, puoselėjančių moters ir vyro meilę, padedančių žmogui mylėti jį supantį pasaulį tiek fiziniu, tiek dvasiniu lygmeniu. Rutilo kvarcas gerina nuotaiką, neleidžia pulti į depresiją. Padeda pamiršti nerimą, atsikratyti nesuvoktų baimių, užgydo skaudžiausias dvasines žaizdas. Tinkams sprendžiant šeimynines problemas. Šis akmuo padeda suprasti, kad tokios problemos kaip materialinis nepriteklius, lytinio gyvenimo sutrikimai yra laikini ir kad žmogus yra pats savo likimo kalvis. Šis mineralas padeda atsiskleisti, gyventi pilnavertį gyvenimą, šeimoje būti lygiu, būti kupinu gyvybinės energijos kasdieniame gyvenime. Rutilo kvarcas - tai žmogaus sukurtų dvasinių ir materialinių gėrybių saugotojas. 

  Be jau minėtų savybių, rutilo kvarcas teigiamai veikia aurą - harmonizuoja ir stirpina ją, saugo nuo aplinkos poveikio.   Harmonizuoja eterinį, astralinį ir mentalinį kūnus, tvarko visas čakras, ypač III, IV, V. Tinkamas akmuo meditacijoms, padeda atskirti vizijas nuo iliuzijų, padeda nenuplaukti per toli. Tai labai stiprus apsaugos akmuo, kuris ne tik saugo, bet ir padeda surasti vidinę tiesą, padeda būti sąžiningu ir teisingu ne tik su savimi bet ir kitais. Skatina tarnauti gėriui ir šviesai.

  Rutilo kvarcas tinka darbui su savo įsisenėjusiomis minčių programomis, mąstymo modeliais ir giliai įsišaknijusiais prisirišimais. Skatina evoliucijos procesą, suteikia išminties, padeda įgyvendinti tikslus, stimuliuoja nepriklausomybę bei naujas viltis. Ypač patartinas nešioti norint pradėti naują gyvenimo etapą ar jau jį pradėjus. Mineralas suteikia lengvumo pokyčių metu, padeda atrasti emocinę pusiausvyrą ir sutvarkyti savas mintis.

  Rutilo kvarcas padeda atverti savo širdies centrą, atleisti ir išsilaisvinti iš nuoskaudų, baimių, suvaržymų, psichinių blokadų. Veikia kaip antidepresantas.

  Plačiau apie Rutilo kvarco mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.