RUDOJO GRANATO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  39 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus granato mineralas
  Matmenys
  7 x 10 x 24 mm
  Apdirbimas
  nešlifuotas natūralios formos kristalas
  Metalas
  sidabras 925
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus rudojo granato mineralo, turi  kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Granatą

  Visų granatų tema – aktyvi savirealizacija. Jų bendra funkcija – suaktyvinti vidinės ugnies įsižiebimą tam, kuris gali ją panaudoti. Tai reiškia, kad nei granatai, nei bet kas kitas negali suaktyvinti ugnies, kurios kibirkšties žmogus neturi.

  Vidinė ugnis suaktyvinama darbais, o ne galvojimu apie darbus. Vadinasi, granatai dirba su aktyviais žmonėmis, pilnai išnaudojančiais savo potencialą, žinančiais savo tikslą. Jų energiją granatai suaktyvina pridėdami prie turimos dar ir savąją. Šitaip efektyviau pasiekiamas rezultatas.

  Neįmanoma įkurti ugnies šlapiuose pelenuose, vadinasi, vangiam tinginiui. Todėl patogų gyvenimą mėgstančiam žmogui, kuris laukia, kad kiti už jį atliktų tai, ką jis pats privalo, kuris pratęs naudotis kitų darbo vaisiais, raudoni granatai sukels „vidinį niežulį“, nerimą ar net sumaištį.

  Granatų grupės akmenys nepadeda rasti gyvenimo tikslo, todėl netinka vietos gyvenime nerandantiems. Jie nepadeda suprasti savo tikslų motyvų, nes tuo užsiima opalų šeima. Granatai tiesiog padeda įgyvendinti Jūsų tikslus, nenagrinėdami jų motyvų. Jeigu įgyvendinę tikslus, pamatėte klaidas, granatai padės ištaisyti ir jas. Granatai nemėgsta stovinčių ir laukiančių, nes yra veiksmo akmenys, skatinantys siekti ir daryti.

  Vis ir vis grįžta granatų „mada“, kai daug kas juos nešioja, džiaugdamiesi jų grožiu ir žibėjimu. Deja, mažai kam jie iš tiesų įsijungia, atskleisdami visą savo jėgą. Yra juos nešiojančių vietoj energetinio dopingo, išsekus jėgoms ir pervargus. Tačiau intuityviai retas žmogus nešioja juos pastoviai.

  Oranžiniai/rudieji granatai atpalaiduoja blokadas II čakroje, todėl gali padėti esant su tuo susijusiam nevaisingumui ir nesugebėjimui susikurti asmeninio gyvenimo. Taikomas tantrinėse praktikose. 

  Padeda tikėti savimi ir gyvenimu, suteikia optimizmo, džiaugsmo, kūrybingumo, įkvėpimo, išgyvenimų ir įspūdžių, nuoširdumo. Sužadina poreikį būti naudingu kitiems.

  Ramina depresiją, skatina norą praktiškai panaudoti savo sugebėjimus, taip pat poreikį mylėti ir būti mylimam. Padeda tvarkyti santykius su priešinga lytimi, vertam šeimininkui suteikia sėkmę, šlovę, populiarumą, pinigų, pildo norus. Tinka bendražmogiškųjų santykių sureguliavimui. 

  Stiprina eterinį ir astralinį kūnus, šiek tiek veikia kauzalinį.

  Informacija pateikta pagal knygą A. Ilgevičienė "Raktas į akmenų karalystę".