RUBINO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus rausvasis korundas (rubinas)
  Matmenys
  9 x 11 x 21 mm
  Apdirbimas
  aptakus ovalaus lašo formos
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus rubino mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Pakabuko nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabuko skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Rubiną

  Rubino tema - valia. Jo funkcija šioje temoje - žemiškos valios pavertimas Dvasios valia per Meilę ir jos paaukojimas Dievo valiai, visa tai įrodant darbais vardan kitų. Rubine yra tiek Saulės, tiek Marso energijos, todėl jis atlieka dar vieną funkciją - chaoso vertimą priešybių vienybe, įdegant kosminės ugnies kibirkštį jį nešiojančiojo širdyje. Šios abi planetos neišvengiamai suaktyvina rubiną nešiojančiojo charakteryje ir, žinoma, gyvenime.

  Vadinasi, rubino poveikis ir jo šalutiniai veiskniai absoliučiai priklauso nuo jį nešiojančiojo sąmonės, būtent todėl beveik visi tyrėjai unisonu teigia, jog rubino reikia nusipelnyti.

  Rubinas skatina įdegti savo širdies kibirkštį, nebijant kančios, gimstančios ydų transformavimo žaizdre, o ją įdegus, įkurti ir Dvasios liepsną, kurioje jį įkūręs dega pats, aukodamsis vardan savo šalies ar net visos Žemės...

  Bet kuriuo atveju, natūralus rubinas nėra buitinis akmuo. Buitiškai dirbs arba niekaip nedirbs jo sintetiniai pakaitalai.

  Plačiau apie Rubino mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.