RUBINO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  75 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus raudonojo korundo (rubino) mineralas
  Riešo apimtis
  19 cm
  Apdirbimas
  nugludinti ovalo formos gabalėliai
  Mineralų dydis
  4 x 7 x 9 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus rubino mineralo. Suverta ant gumelės, patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Apyrankė tinka didelės apimties riešo savininkams (19 cm), puikiai tinka ir vyrams. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: Nuotraukoje rubino akmenukai atrodo  ryškiau, nei yra realybėje (dėl apšvietimo).

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Rubiną

  Rubinas yra puikus akmuo, suteikiantis gyvenimui galią ir stiprią jėgą. Jis pripildo gyvenimą aistros, entuziazmo ir džiaugsmo. Rubinas yra gausos, materialinės gerovės akmuo, jis ne tik “prikviečia” sėkmę ir gerovę į kiekvieno žmogaus gyvenimą, bet ir padeda ją išlaikyti. Senoviniame traktate rašoma: “Rubinas suteikia savininkui liūto jėgą, erelio narsą ir gyvatės išmintį…”

  Kai ištinka bėda, užgriūna nemalonumų lavina, kai nebėra jėgų priešintis rutinai, pasitelkite į pagalbą rubiną, kuris sustiprins jumyse drąsąmotyvaciją ir praktiškumą. Apsaugos ne tik jus, bet ir jūsų aplinką nuo negatyvios energijos, psichinių atakų ir nedraugiškų žmonių. Jis daro įtaką kūnui, aplinkai ir situacijai. Rubinas sustiprina proto aiškumąminčių skaidrumąintuicijos stiprumąkoncentraciją ir sąmoningumą. Šis akmuo globoja, saugo ir gina nuo įvairių negatyvių apraiškų. Jis padeda diskusijų ar ginčo metu turėti ir išlaikyti savo argumentus ir poziciją, kuri jums yra svarbi.

  Rubinas yra dinamiškas akmuo. Jo “užtaisas” sužadinti aistrąugnį ir susižavėjimą gyvenimu, veikla, partneriu. Šis akmuo skatina draugystębendradarbiavimąsužadina seksualinį aktyvumą, padeda pritraukti į gyvenimą aistrą. Rubinas padeda įveikti pasyvumą, mieguistumą ir susikaustymą, nuramina hiperaktyvius žmones.

  Tinka pasyviemsnedrąsiems ir labai aktyviems žmonėms. Rubinas jo vertam šeimininkui padeda pasiekti visko, ko šis siekia, padeda valingai ir kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų, jeigu jais siekiama kitų žmonių gerovės. Suteikia jėgąbebaimiškumą ir išmintį, padeda išsaugoti garbę. Įkvepia žmogų dideliems darbams.

  Kaip amuletas saugo nuo vagių, naktinių košmarų, piktų burtų ir melagingų draugų, nuo partnerio neištikimybės, audrų, žaibų ir perkūnijos, išvaiko sunkias mintis ir ilgesį, pratęsia gyvenimą, stiprina tikėjimą ir dėmesį sau, gerina nuotaiką ir atmintį. Tai puikus apsauginis akmuo nuo blogų įtakų.

  Rubinas suteikia kilnumo, švelnumo, neleidžia kristi į depresiją, apsaugo nuo liūdesio, bet…nerekomenduojamas žmonėms, kupiniems pykčio, keršto, pavydo ir neapykantos - jiems jis laimės neatneš. Rubino poveikis ir jo šalutiniai veiksniai (sukilęs egoizmas, puikybė, kietumas, godumas, gailesčio trūkumas) priklauso nuo jį nešiojančio žmogaus sąmonės. Rubiną gali nešioti tie, kurie neabejoja ir tiki savo Keliu bei Kūrėju; tie, kurių mintys ir poelgių motyvai tyri; tie, kurie drąsiai priimdami sprendimus skinasi kelią ir garbingai mokosi savo karmines pamokas; tie ieškotojai, kurie nebijo pažinti savo įvairialypių valios ir ego pasireiškimų.

  Plačiau apie Rubino mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.