Prekių katalogas

ROŽINIO KVARCO MALA

 • Kraunamos nuotraukos
  62 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus rožinio kvarco mineralas
  Karolių ilgis
  apie 81 cm, kuto ilgis 10 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  6 mm
 • Mala pagaminta iš natūralaus rožinio kvarco (74 vnt.) mineralo ir rudrakšos sėklų (34 vnt.). Iš viso sudaro 108 karoliukai (6 mm skersmens), užsibaigia stambesniu rožinio kvarco karoliuku (10 mm skersmens). Maloje yra įvertas sidabrinis OM simbolis. Viskas kruopščiai suverta rankomis. Malos ilgis yra apie 81 cm, kuto ilgis 10 cm.

  Malą galima naudoti kasdienėms dvasinėms praktikoms, maldoms, darbui su mantromis, meditacijų metu ir pan. Taip pat šia mala galima ir save gražiai papuošti, t.y. nešioti kaip vėrinį. Daugelis žmonių mėgsta nešioti malas nuolat, tokiu būdu žmogų sustiprina ne tik patys akmenėliai, bet ir įmelsta, įmedituota energija, kurią žmogus sukuria atlikdamas dvasines praktikas.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažytinekaitintineapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio.  

   Apie Rožinį kvarcą

  Rožinis kvarcas - tai meilės, švelnumo ir vidinės ramybės akmuo. Šio mineralo energiją galima prilyginti šilkui. Ji žmogų veikia nepaprastai švelniai ir atpalaiduojančiai. Atneša tarpusavio santykiams ramybę, taiką, harmoniją. Šio mineralo energija skatina imlumą grožiui, menui, gabumus muzikai ir literatūrai, nes išlaisvina užblokuotą vaizduotę.

  Tuo pat metu rožinis kvarcas yra galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo, ypač naudingas tada, kai perdėtas drovumas ar nepasitikėjimas trukdo asmenybei tobulėti. Dažnai rožinis kvarcas vadinamas “meilės sau” akmeniu. Sena tiesa: kol nepamilsi savęs, ir kiti nemylės.

  Rožinis kvarcas veikia visas čakras savo ramia, švelnia, bet ir stipria energetika. Žmonės intuityviai renkasi jį krizių ir chaotiškų situacijų metu, kai, liaudiškai sakant, “važiuoja stogas”, jis apsupa savininką stipriu energetiniu ramybės lauku, neleidžia prasiveržti pykčiui, padeda žmonėms geriau suprasti vienas kitą, susikaupti, įveikti bendravimo barjerus.

  Rožinis kvarcas labai naudingas tiems, kurie jaučiasi, jog yra neverti kitų meilės ar tiesiog jos bijo, nes mano jog ji susijusi tik su skausmingais išgyvenimais.

  Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu, harmonija. Skatina nuoširdumą, tarnystės suvokimą, jautrumą kitiems, gebėjimą atskirti, moko atleisti. Skatina atsivėrimą grožiui, kūrybai, gyvenimui ir meilei. Suteikia ramybę chaotinėse ir krizinėse situacijose. Padeda atsipalaiduoti, atsikratyti baimių, nuotaikų kaitos, pykčio, įtampos.

  Rožinis kvarcas balansuoja In ir Jan energijas, suderina visų energetinių centrų darbą, bet ypač veikia sakralinę, širdies ir trečiosios akies čakras. Subalansuoja fizinį, emocinį, mentalinį ir dvasinį kūną. Jis puikiai gydo dvasines ir sielos žaizdas, padeda nugalėti savęs menkinimo, nepasitikėjimo savimi jausmą. Taip pat gerai gydo jausmus, ypač kai širdis yra “sužeista”.

  Rožinis kvarcas saugo nuo netikros meilės ir nuo netikrų draugų. Skatina poreikį tikrajai meilei ir ištikimybei. Naudojamas partnerystės santykiams tvarkyti, meilės magijai. Padeda pašlijusius partnerystės ryšius pervesti į kitą lygmenį. Tildo vienatvės pojūtį. Gyvenant ne savo šalyje, išblaško Tėvynės ilgesį.

  Apsaugo nuo įvairaus pobūdžio spinduliuotės. Dirbantiems su kompiuteriu patartina rožinio kvarco gabalą pasidėti prie monitoriaus arba pasikabinti ant kaklo. 

  Plačiau apie Rožinio kvarco mineralą skaitykite informaciniame skyrelyje/galerijoje  ROŽINIS KVARCAS.