Prekių katalogas

ROŽINIO KVARCO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  19 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus rožinio kvarco mineralas
  Riešo apimtis
  16 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  8 mm
 • Natūralaus rožinio kvarco mineralo apyrankė. Suverta ant gumelės, patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 

  Apie Rožinį kvarcą

  Antikoje rožinis kvarcas buvo garbinamas kaip meilės akmuo. Graikai ir romėnai tikėjo, jog meilės dievai Amūras ir Erosas atnešė jį į žemę, kad padovanoti žmonėms meilę ir ramybę.

  Rožinio kvarco tema - meilė. Tai pirmasis šios temos akmuo, kurio potemė - meilė sau. Jis padeda priimti save ir kitus tokius, kokie jie yra. Tai jo tema, kuria jis dirba visais sąmonės lygmenimis. Tik pilnas priėmimas atveria kelią į tikrąjį Meilės supratimą, suvokimą ir galiausiai tapimą ja.

  Meilė sau gimsta iš suvokimo esant Siela, kuri turi savo maitinimą didžiajame Kosminės Sąmonės kūne. Taip naujai sužydi Dievo samprata ir jo prėmimas įsilieja į tai suvokusiojo gyvenimą darbais.

  Rožinis kvarcas gydo širdies žaizdas ir pažeistus jausmus, suteikia švelnumo, minkštumo, atvirumo, padeda atsipalaiduoti, atsikratyti baimių, nuotaikos kaitos, pykčio, įtampos. Jį nešiodamas žmogus išmoksta mylėti save, kad galėtų mylėti ir kitus, moko pasitikėti savimi, bet tuo pačiu nebūti pasipūtusiu ir išdidžiu. Jis ypač naudingas tam, kas jaučiasi nevertas kito meilės, arba tam, kuris bijo meilės, nes įsitikinęs, jog ji susijusi tik su skausmingais išgyvenimais ir stresu ir taip blokuoja meilės energijas savyje. Naudingas ir turėjusiems problemų su tėvu ir negalintiems jo pamilti.

  Rožinis kvarcas skatina atsivėrimą meilei ir ištikimybei, stiprina grožio pojūtį ir kūrybingumą, padeda pašlijusius partnerystės ryšius pervesti į kitą lygmenį. Jis apsaugo nuo netikros meilės ir draugų. Tildo vientavės pojūtį ir Tėvynės ilgesį.

  Suteikia ramybę chaotinėse ir krizinėse situacijose, moko atleisti, džiaugtis ir mylėti gyvenimą.

  Tinka kaip puiki apsauga vaikams, kuri harmonizuoja ir saugo vaikišką sielą nuo emocinių pakenkimų, pagyvina kūrybiškumą ir fantaziją. Medituodami su rožiniu kvarcu ant širdies čakros arba laimingoje rankoje, tvarkysite emocines problemas ir blokadas.

  Apsaugo nuo įvairaus pobūdžio spinduliavimo, todėl dirbantiems su kompiuteriu patartina rožinio kvarco gabalą pasidėti prie monitoriaus arba pasikabinti pakabuką ant kaklo.

  Plačiau apie Rožinio kvarco mineralą galite skaityti skyrelyje  ROŽINIS KVARCAS.