RIOLITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 10 x 14 mm, aptakus.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus riolito mineralo, turi metalinę kilepelę grandinėlei ar virvelei įverti.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Pakabukas yra nedidelis, todėl puikiai tinka nešioti žmonėms, mėgstantiems minimalistinį stilių. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Riolitą

  Senosioms Australijos gentims jis buvo šventu amuletu, saugančiu nuo piktų dvasių, padedančiu dirbti su sapnais bei vizijomis ir lydinčiu gyvenimo keliu. Ypač buvo vertinama kiaušinio forma. Šamano privilegija buvo jį turėti. Su atitinkamomis žolelėmis buvo naudojami pašventimų ceremonijose.

  Tema – atsivėrimas. Funkcija – padėti atsivėrusiajam jo savirealizacijoje per žodį ir veiksmą. Tai sąmonės išlukštenimo akmuo.

  Trukdo atsiverti senos mentalinės programos ir per gyvenimą susikurtos kaukės ir įvaizdžiai. Riolitas ramiai, bet nuodugniai ir aiškiai, nuims šydus nuo visko, kur bandote išsisukinėti, pasislėpti, ragindamas apsispręsti ir būti ryžtingu. Baimė apsispręsti sukuria „užstrigusios plokštelės efektą“ vis pasikartojančiose situacijose santykiuose. Riolitas išlukštena tai ir ramiai priverčia spręsti. Todėl, riolito šeimininkas gali nustebti, kaip lengvai ir tiesiog meistriškai sprendžiasi tai, kas buvo vilkinama. Jis padeda pamatyti savo klaidas ir sudėlioja situacijas, joms ištaisyti. Neveltui pasaulio ezoterikai vadina jį stebukliniu akmeniu.
  Kuo labiau atsiveria žmogus, tuo daugiau jam gali atverti riolitas.

  Jis tampa patikimu palydovu – pagalbininku, išvedančiu iš labiausiai sunarpliotų ir atrodytų neišsisprendžiančių situacijų. Padeda pabaigti užsistovėjusius darbus. Skatina sveiką pasitikėjimą savimi, savigarbą, gebėjimą priimti ir suprasti save ir kitus bei būti suprastam. Uždega kūrybingumą, suaktyvina vidinę energiją, padeda įveikti stabdančius apribojimus, tuo skatindamas sąmoningą tapimą savimi. Įtemptose situacijose padeda išlikti ramiu, koncentruotu, pasitikinčiu savo jėgomis.

  Plačiau apie Riolito mineralą galite skaityti skiltyje  AKMENŲ SAVYBĖS.