RAUSVOJO ANDŲ OPALO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  6210
  69  Sutaupykite 690
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 22 x 30 mm aptakus

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus rausvojo opalo mineralo, įrėmintas į sidabrą, turi kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nuotrauką ir su liniuote.

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.   

  Apie Rausvąjį Opalą

  Pagal legendą, dievams sukūrus visus brangiuosius akmenis, opalas gavo kiekvieno jų dalelytę. Tad buvo tikima, kad šis akmuo padeda jo nešiotojui palaikyti ryšį su dievais.
  Jis puikiai tiks magams, ezoterikams, dirbantiems su aukščiausiomis jėgomis. Opalo energiją pajungti sau gali tik iš tiesų dvasiškai stiprus ir emociškai stabilus žmogus. Jis turi turėti kilnų tikslą ir būti pasišventęs kokiai nors idėjai (bet ne fanatiškai). 

  Nestabilios psichikos žmonės ir vaikai jo nešioti negali. Neveltui kai kurie tyrinėtojai vadina jį mineraliniu košmaru.

  Tai labai permainingas akmuo, galįs suteikti nerealias viltis, sustiprinantis tiek teigiamas, tiek neigiamas nešiotojo savybes, skatinąs pasipūtimą, nesiskaitymą su kitais, šaltumą aplinkiniams. Tad jį nešiodami galite pajusti kitų nesąmoningą atsiribojimą nuo Jūsų. Nemokėdami įvaldyti opalo energijų, galite tapti žaisliuku likimo rankose.
  Įvaldę opalo energiją, įgysite vidinę harmoniją, pasitikėjimą savimi siekiant teisingų ir prasmingų tikslų. Jis suteiks inteligentiškumo, sugebėjimą įžvelgti savo klaidas ir vidines problemas, neieškoti priešų išorėje. Padeda tapti atspariam provokacijoms, nemotyvuotam pavydui, kaltės jausmui. Nebeerzina kitų poelgiai ir žodžiai. Taip gyvenimas tampa lengvesniu ir paprastesniu. Jis gali reaguoti ir į jūsų netinkamą mitybą, rūkymą ir alkoholio vartojimą. 

  Andų opalai padeda tiems, kurie pradeda savo Kelią ir siekia tai daryti išmintingai, bandydami suvokti, kuris iš daygybės kelių yra jų. Taip pat šis akmuo tinka tiems, kurie jaučiasi esantys "akligatvyje", iš kurio nemato išeities.

  Plačiau apie Opalo mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.