RAUSVOJO MANGANO KALCITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  19 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus kalcito mineralas
  Matmenys
  13 x 18 x 30 mm
  Apdirbimas
  aptakus, lašo formos
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus rausvojo mangano kalcito mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Rausvajį Mangano kalcitą

  Kalcito pagrindinė pamoka – menas būti čia ir dabar. Jis padeda suvokti, kad Visata turi savo tvarką, o mes visi esame tos Visatos dalis, kas palaipsniui atveria dieviškąją išmintį, t.y., kitas dimensijas. Tai padeda išsilaisvinti nuo stiprių materialių prisirišimų, bet ir neištirpti dvasiniuose dalykuose, t.y., jo svarbi funkcija – suvesti dvasią ir materiją.

  Rausvasis kalcitas dedamas ant 4 čakros, išlaisvina iš praeities baimių, kančios, ilgesio ir skausmo, kartu įliedamas besąlygišką meilę. Taip gyja širdies žaizdos, vėl atsiranda noras ir sugebėjimas mylėti, bet jau kitoje kokybėje. Jis padeda mylėti save, t.y., priimti save tokį, koks esi ir išreikšti tą meilę pasauliui, džiaugtis. 

  Atskyrimas meilėje, praeities nesėkmių išlaisvinimas: nešioti nusivylus artimais ar mylimais žmonėmis, nebetikint meile. Naudingas tiems, kam sunku atiduoti meilę vaikams ar artimiesiems, atleisti, išsilaisvinti iš seno skausmo, baimės mylėti. Naudingas po ilgos liūdėjimo pertraukos

  Vaikams gerai nuo namų ilgesio arba ilgo buvimo ligoninėje. Skatina visokeriopą vaikų vystymąsi.

  Plačiau apie Kalcito mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.