PRENITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Riešo apimtis Kiekis Pirkti
  45 
  15 cm
  Į krepšelį 
  14 cm
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus prenito mineralas
  Riešo apimtis
  15 ir 14 cm
  Apdirbimas
  briaunuoti ovalai
  Mineralų dydis
  apie 10 x 10 x 15 mm
 •  Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus prenito mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio.  

  Apie Prenitą

  Prenitas yra besąlygiškos meilės akmuo. Jis skatina vidinį žinojimąpalengvina meditacijasskatina dvasinį augimą, padeda susirasti naujų draugų. Veikia padėdamas susieti širdį ir valią, jo vibracija per saulės rezginį, padeda gyventi iš širdies perspektyvos. Žalsvas prenitas priskiriamas tiek širdies, tiek saulės rezginio čakroms.

  Akmuo padeda sužinoti negalavimų priežastis, gydo inkstų, pūslės ir plaučių ligas, krūtinės ir pečių negalavimus.