Prekių katalogas

PRENITO PAKABUKAS

 • PRENITO PAKABUKAS

  25 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus prenito mineralas
  Matmenys
  10 x 15 x 27 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
  Metalas
  netaurusis
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus prenito mineralo, parduodamas kartu su virvele. Galima nešioti ir su grandinėle. Virvelės ilgis yra apie 85 cm, todėl pakabuką galėsite nešioti norimame aukštyje, tiek žemai, tiek aukštai. Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis pakabukas, kurį matote nuotraukose.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.   

  Apie Prenitą

  Prenitas yra besąlygiškos meilės akmuo. Jis skatina vidinį žinojimą, palengvina meditacijas, skatina dvasinį augimą, padeda susirasti naujų draugų. Veikia padėdamas susieti širdį ir valią, jo vibracija per saulės rezginį, padeda gyventi iš širdies perspektyvos. Žalsvas prenitas priskiriamas tiek širdies, tiek saulės rezginio čakroms.

  Akmuo padeda sužinoti negalavimų priežastis, gydo inkstų, pūslės ir plaučių ligas, krūtinės ir pečių negalavimus.