PIRITO KAROLIAI

 • Kraunamos nuotraukos
  65 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Karoliai suverti iš natūralaus pirito mineralo.

  Karolių ilgis: 47 cm
  Mineralų dydis: 10 mm briaunuoti rulutuliukai

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote, ir ant biusto.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio.

    

  Apie Piritą

  Piritas sukuria apsauginį lauką nuo įvairių neigiamos energijos formų. Kartu jis stiprina jį nešiojančio žmogaus aurą. Jis padeda įžvelgti, kas slypi už ištartų žodžių, veiksmo ar reiškinio. Stimuliuoja ne tik supratimą, bet ir suvokimą. Stiprina atmintį. Atveria kanalus universaliajai energijai patekti į tas vietas, kur ji reikalinga.

  Tinka tiems, kas nori dirbti su savimi. Kas to daryti nenori, pirito nešioti nereikėtų, nes jis padeda iš pagrindų pažinti save, t.y., pamatyti gerąsias ir blogąsias puses (tam paprastai susiformuoja situacijos, kurių nedirbantis su savimi nesupras ir kentės). Piritas atveria tai, kas buvo užslėpta. Jis reikalauja būti teisingu ir garbingu, išryškindamas tam tikrų gyvenimo situacijų ar ligų gilumines priežastis ir suteikia ryžto priimti tinkamus sprendimus ir pokyčius.

  Piritas ypač stiprina astralinį kūną, kuris galėjo būti susilpnintas melagingomis viltimis. Jis sužadina vyriškas savybes. 

  Padeda išsiaiškinti neaiškias ligas, išryškindamas tikruosius ligos simptomus. Uždėtas ant skaudančios vietos, ramina skausmą.

  Plačiau apie Pirito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.