Prekių katalogas

PIRITO PAKABUKAS

 • PIRITO PAKABUKAS

  20 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus pirito mineralas
  Matmenys
  20 x 22 x 31 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus pirito mineralo, parduodamas kartu su virvele. Galima nešioti ir su grandinėle. Virvelės ilgis yra apie 85 cm, todėl pakabuką galima nešioti norimame ilgyje. Užsisakę gausite būtent šį pakabuką, kurį matote nuotraukose. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio.

  Apie Piritą

  Piritas yra puikus apsaugos akmuo - skydas nuo bet kokio pobūdžio, vadinasi, tiek fizinės, tiek psichinės, tiek mentalinės neigiamos energijos. Jis sugeba puikiai neutralizuoti negatyvą, saugo nuo įvairaus pobūdžio teršalų, net nuo infekcinių susirigimų. Kai iškyla grėsmė, esame pervargę ar šiaip gresia pavojus, piritas apsaugo subtilųjį ir fizinį kūną, tarsi skraiste apgaubdamas savo energija.

  Piritas yra labai pozityvus akmuo. Jis padeda nugalėti inerciją ir nepilnavertiškumo jausmą. Piritas išlaisvina iš paviršutiniškumo, lengviau atskleidžia vidinius gebėjimus, skatina naujų idėjų antplūdį. Jis padeda atrasti talentus, kurių kartais nė neįtariame turį, nugali nepasitikėjimą savimi. Skatina kūrybingumą, magnetizmą, savo vidinio potencialo pažinimą ir panaudojimą.

  Jis skatina pasitikėjimą savimi ir padeda pakelti savo vertę. Jis tinkamas žmogui, kuris savyje jaučia nepilnavertiškumo jausmą dėl žemesnės socialinės padėties, prastesnių pareigų ir t.t.

  Piritas išplečia gebėjimus mentaliniu lygmeniu, balansuoja instinktus ir intuiciją, kūrybą ir analizę. Piritas padeda, kai kankina melancholija ir gili neviltis, padidina energiją ir padeda įveikti nuovargį. Šis akmuo išlaisvina aurą ir fizinį kūną iš blogos energijos. Atveria kanalus universaliajai energijai patekti į tas vietas, kur ji reikalinga. Viena pagrindinių jo temų - gyvybingumas. Jo funkcija šioje temoje - sustiprinti eterinį kūną ir taip sustiprinti visą organizmo gyvybinį potencialą ir visokeriopą atsparumą. Pirito energijos galia idealiai pagerina sveikatą ir gyvenimą, padeda išspręsti problemas ir surasti jų priežastis. Tai puikus akmuo pagalbininkas žmonėms, kurie patiria emocinį ir energetinį pervargimą, nervinį išsekimą ar stresą. Naudingas praradus norą gyventi.

  Mineralas suteikia žaismingumo, sveikos rizikos, novatoriškumo, ryžtingumo, drąsos, valios veikti ir apginti savo poziciją. Skatina objektyvumą sau ir kitiems.

  Piritas yra labai naudingas akmuo žmonėms, kurie savo darbe susiduria su kitų žmonių neigiamos energijos apraiškomis: gyduoliai, gydytojai (ypač onkologai ir enfekcinių ligų specialistai), psichiatrai, masažistai. Ypač šiuo atveju tinka piritizuotas amonitas arba piritas su šerlu (juoduoju turmalinu).

  Piritas yra idealus mineralas meditacijoms, skirtoms savo psichinės ir fizinės energijos sustiprinimui bei apsivalymui. Stiprina maldą ir jos poveikį, giluminį dvasios ir materijos santykio suvokimą.

  Plačiau apie Pirito mineralą galite skaityti skyrelyje  PIRITAS.