PERLŲ AUSKARAI

 • Kraunamos nuotraukos
  16 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralūs gėlavandeniai perlai
  Dydis
  8 mm
  Forma
  ne visai taisyklingi rutuliukai
 • Apie prekę

  Auskarėliai pagaminti iš natūralių gėlavandenių (augintų) perlų. Užsegimas sidabrinis.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Perlus

  Manoma, jog juos naudojo lemūriečiai emocijų transformacijai. Senovės egiptiečiai laikė perlus tiesioginiais Dievų pasiuntiniais. Pagal kitas tradicijas perlas buvo laikomas Jėzaus simboliu, taip, kaip perlamutras - Dievo motinos Marijos. Šiuo atveju teigiama, jog net vieną perlą nešiojantis įgyja archangelo Gabrieliaus paramą. Kinijoje nuo seno iš perlų buvo gaminamas meilės gėrimas, jais buvo gydomos odos ligos.

  Iki 19 a. vidurio perlai buvo tik kilmingųjų ir turtingųjų privilegija. 1921 m. japonas Mikimoto brangakmenių mugėje Paryžiuje pateikė pirmą užaugintą perlą. Manoma, jog perlai suteikia laimę ir šviesą, išskyrus tuos atvejus, kai dovanojami vestuvių proga. Nuotakai jais puoštis taip pat nereikėtų (gali laukti ašaros).

  Perlai skatina dvasinį augimą, padeda įsisąmoninti viduje užspaustas emocines problemas. Tai ir ištikimybės, nekaltybės ir mielaširdingumo (baltas) simbolis. Jis suteikia daugiau garbingumo, lojalumo, sąžiningumo. Tiesa, nesąžiningus ir negarbingus, baudžia. Sustiprina tiek teigiamas, tiek neigiamas emocijas. Sugebantiems surasti vidinę pusiausvyrą savyje suteikia visokeriopą sėkmę.

  Balti perlai stiprina moteriškąsias savybes, juodi - vyriškąsias.

  Jie tvarko nelygią odą, išsiplėtusias kraujagysles, todėl ir laikomas grožio akmeniu. Skatina vaisingumą ir palengvina gimdymą. Perlo eliksyras naudojamas norint sureguliuoti emocinius stresus, sustiprinti kaulus ir dantis. Juo galima gydyti bulimiją ir per didelius apetitus visose srityse (jei tai susiję su emocijomis). 

  Plačiau apie Perlus galite saityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.